Horoskopy

Horoskop na pátek 10. července: Myslete na vzájemnou komunikaci

Horoskop - pátek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 10. 7. 2020
Téma:

Může se vám zdát, že váš partner nerozumí vašim pracovním povinnostem. Tyto partnerské neshody by mohli vést až k hádkám, které ale společně vzájemně překonáte. Důležité je si uvědomit, že vztah je hlavně o vás dvou a vzájemné komunikaci.

Beran

Pracovně jste vlivem Merkuru v Raku na výsluní. Dostáváte nabídky, které jste vždy toužili získat. Jste již na vrcholu jednoho ze svých pracovních období. Náhle vám dojde, že jste zase na pomyslném začátku. Nezoufejte, i když si to neuvědomujete, posunuli jste dál.

 

Býk

Bude se vám trochu zdát, že se na vás hvězdné nebe mračí. Preventivně se pracovně stáhněte. A udělejte si úplně nový pracovní rozvrh, který ale musí být dlouhodobý, klidně dvouletý. Vyčkávejte a nepřistupujte na žádné nové spolupráce, vytříbí se to.

 

Blíženci

Spíše odpočívejte. Agresorům na pracovišti vymýšlejte vtipné léčky. Snažte se tím pobavit nejen sebe, ale i ostatní kolegy. Nebude to dlouho trvat a zjistíte, že jste se posunuli v pracovní spirále o otočku výše, na rozdíl od těch s ostrými lokty.

 

Rak

Pokuste se věnovat veškerý čas spíše k udržení stávající životní úrovně. Na milostné hrátky vám nyní příliš času nezbude. A pokud ano, tak vaše nálada nebude nakloněna romantickému rozjímání. Partner by to měl respektovat a nerýt do vás. Bude zase líp.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ČERVENEC
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Často vám bude připadat, že protějšek nerozumí vašim pracovním povinnostem, a že je akceptuje a chápe jenom málo. Snažte se strávit s ním maximum času v atraktivních prostředích. Vyděláte nevídaně, a tak budete moci investovat do společných zážitků.

 

Panna

Musíte se začít starat o své příjmy sami, nebo řekněme s větší vážností a razancí. Na druhou stranu vám již brzy spadne do klína cosi neočekávaného, může to být i výhra. To vám propůjčí zdravou dávku drzosti, abyste se již prodrali k větším příjmům.

 

Váhy

V mnoha případech členové rodiny pomohou, morálně i materiálně. Tam, kde to bude možné, tak přiloží sami ruku k dílu a vylepší vám ledacos na zahrádce, v domě apod. Případně pohlídají malé děti, nebo se za vás postarají o starší členy rodiny.

 

Štír

Od členů nejužší rodiny se pozvolna odcizíte. Ani nebudete vědět, v čem to spočívá. I nadále si s každým doma pěkně pohovoříte, otevřeně a bez hádek. Ale duševně se opravdu oddálíte. Zejména se nebudete mít chuť zapojovat do hovorů na vážné téma.
 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Vaše rodina vás nesmírně podporuje. Půjde o čas, ve kterém se v rodině najdou sluneční jedinci, kteří velkoryse podpoří vaše nápady. Doma se vám budou věnovat jako významné osobě. S členy rodiny fungujete povětšinou na přátelské bázi a inspirujete se.

 

Kozoroh

Vaši nadřízení přestanou preferovat zaměstnance podle svých osobních sympatií a konečně začnou, pravděpodobně z finanční potřeby, zadávat práci vám, jakožto člověku s velkou intelektuální kompetencí pro daný obor. Jste spokojeni a navíc právem.

 

Vodnář

Měli byste se začít cítit dobře. Hvězdné nebe vám dodá potřebnou kuráž pro veškeré milostné nápady. Tentokrát ale můžete i přestřelit a svést někoho, kdo rozhodně není životní partie. Vy si ale poradíte a z každé milostné hry ho zavčas vypoklonkujete.

 

Ryby

Pravděpodobně se váš protějšek zmíní o osobě, na kterou vy okamžitě začnete žárlit. Uvědomíte si, že jste sice chytřejší, ale daná osoba bude mít určitý sex - appeal, kterého vy teď dosáhnout nemůžete. Půjde o typově úplně jiného člověka, než jste vy.
 

TN.cz