Horoskopy

Horoskop na pátek 14. srpna: Nenechte se odradit

Horoskop - pátek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 14. 8. 2020
Téma:

I když je sice pátek a vás čeká volný víkend, tak není určitě správné se nechat odradit od správného pracovního nasazení. Ukončete pracovní týden s parádou a stylem na který můžou být vaši nadřízení pyšní. I když vám možná vaši kolegové budou házet klacky pod nohy.

Beran

Ačkoliv je léto, prázdniny a doba dovolené, neměli byste nechat svůj mozek zakrnět. Stále se budete snažit získávat nějaké nové informace, ať již budete kdekoliv. I z cest si můžete domů přivézt spoustu zajímavých poznatků, které v budoucnu využijete.

 

Býk

Budete mít mnoho dobrých nápadů, jak se pracovně prosadit. Budete přemýšlet, kdy bude nejvhodnější doba pro jejich realizaci a usmyslíte si, že vaše plány necháte až na září. V létě chcete odpočívat a věnovat se hlavně vaší drahocenné rodině.

 

Blíženci

Podaří se vám navázat trvalý kontakt s novými obchodními partnery. Tento počin vás ve firmě vynese mezi elitu, všichni vám budou potřásat rukou, dveře u vaší kanceláře se netrhnout. Vedení bude šokováno a pravděpodobně vám nabídne povýšení.

 

Rak

Po pracovní stránce spadnete někam pod první místo, ale neměli byste kvůli tomu klesat na mysli. Ono není od věci si občas odpočinout. Stejně uděláte vše, co máte. A nemusíte se bát, o finanční ohodnocení také nepřijdete. Prostě jen nemáte svůj den.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA SRPEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Pracovně se dnes nebudete příliš vysilovat, protože víte, že vás čeká velmi aktivní víkend. Nemusíte se bát, vedení se dnes ve firmě nebude zdržovat moc dlouho, takže si ani nevšimne, že stihnete o maličko méně práce, než je váš obvyklý standard.

 

Panna

Již delší dobu se učíte odpočívat a pracovně se pomalu dostávat do klidu. Již nemáte zapotřebí pracovat za několik lidí. Postačí běžná a pouze jedna pracovní doba. Přesto máte pořád pocit, že nějak zahálíte. Jde jen o zvyk a překlenutí trochy času.

 

Váhy

Pokuste se nezadávat zodpovědné úkoly jiným lidem, než sami sobě. Došli byste ke zjištěn, že je pracovní kolega pomalý, což by vás zklamalo. Vztekali byste se, a tomu se dá předejít. Zadávejte druhým jen méně náročné a splnitelné úkoly. Ty zvládnou.

 

Štír

Venuše v Raku přeje rozhovorům o erotice, a to nejen mezi partnery. Dávejte si ale pozor, aby si vaše slova někdo mylně nevyložil jako sexuální zájem. Erotické rozhovory vám sice nejsou proti srsti, ale věrnost k jednomu partnerovi je pro vás nade vše.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Přestože vám Jupiter v Kozorohu pracovně příliš nepřeje, bude se dařit jedincům, kteří se zabývají výpočetní technikou, žurnalistikou, obchodem či vzděláváním. Ostatní ale nemusí zoufat! Bude se vám dařit v jiných oblastech života, pro vás nejdůležitějších.

 

Kozoroh

Dnes nastává příhodný čas pro náročné podnikatelské úkoly. Můžete mít sice pocit, že je proti vám celý svět, ale nakonec se budete divit, jak snadno své protivníky převezete. Budete se právem cítit jako vítězové a tento pocit si náležitě vychutnáte.

 

Vodnář

V pracovní oblasti jste stále značně nápadití svými postřehy a neotřelými nápady. Budete velice inovativní v každém oboru a nezařaditelní jako vždy. Jen pozor - kvůli retrográdně se pohybujícímu Uranu v Býku se mohou realizace vašich nápadů trochu zbrzdit.

 

Ryby

Dnes se bude dařit především jedincům, kteří pracují ve zdravotnictví. Můžete dokonce počítat i s nějakým finančním ohodnocením, které vám udělá velkou radost. Lidé z ostatních profesí nic mimořádného nečeká, budou se těšit na konec pracovní doby.

 

TN.cz