HOROSKOPY

Horoskop na pátek 22. ledna: Výplata vás vytáhne z finanční tísně!

Horoskop - pátek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Venuše v Kozorohu přeje flirtování na pracovišti. I když jste možná bez závazků, dobře si promyslete, co děláte. Míchat osobní život s profesním nedělá dobrotu. Jinak vlivem Marsu v Býku vás dnes čeká ideální den v zaměstnání.

Beran

Vaši potomci jsou to nejcennější, co máte. Je pochopitelné, že se pro ně snažíte udělat vše co je ve vašich silách. Musíte však přijmout realitu, že čas letí a děti dospívají. Vychovali jste samostatné a zodpovědné lidi, nic víc už udělat nemůžete.

 

Býk

Nejste dnes v nejlepší kondici? Raději se držte stranou od složitějších úkolů a věnujte se těm méně důležitým. Přestože se možná budete v zaměstnání cítit tak trochu přebyteční, nezoufejte si. Potřebujete si oddechnout a načerpat síly na další týden.

 

Blíženci

Neměli jste dnes, vlivem Marsu v Býku, právě ideální den v zaměstnání? Všechen stres z vás dnes spadne, až zjistíte, co si pro vás partner přichystal na víkend. Máte protějšek, jenž je vnímavý, pečující a snesl by vám snad i modré z nebe. Uvědomte si své štěstí.

 

Rak

Trápí vás poslední dobou finanční potíže? Není nic jednoduššího, než si sednout a projít s partnerem společný rozpočet. Jistě se najde mnoho mezer a věcí, na kterých se dá ušetřit. Počítejte s tím, že se oba budete muset uskromnit. Najděte kompromis!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Jistá situace vás dnes popostrčí ke konečnému rozhodnutí. I když máte pocit, že vám osud jasně dává najevo, jakým směrem se vydat, měli byste si udržet vlastní rozum. Nerozhodujte se impulzivně a raději si dejte na čas. Mohli byste hořce litovat.

 

Panna

Máte dnes povinností nad hlavu a víkend se zdá být na míle daleko? Poproste milovanou polovičku o pomoc a naplánujte si společně páteční večer. Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne. Nezapomeňte partnerovi poděkovat a ocenit jeho podporu a pomoc.

 

Váhy

Výplata vás konečně vytáhne z finanční tísně! Neopakuje se to ale až příliš často? Pokud máte každý měsíc hluboko do kapsy, nejspíš děláte něco špatně. Poučte se z vlastních chyb a naučte se ovládat. Ušetříte si tak spoustu stresu a nepříjemností.

 

Štír

Už vás štve, že na vás kolegové házejí jejich povinnosti? Buďte asertivní a naučte se říct NE! Nedopusťte, abyste páteční večer trávili v zaměstnání jen proto, že vám je hloupé je odmítnout. Je dobře, že chcete pomáhat, nenechte se ale zneužívat.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Chytla vás múza a vy nutně potřebujete zrekonstruovat svůj domov! Pokud nemáte uspořeno, nebojte se využít nákupu na splátky či půjčky. Dejte si ale veliký pozor na to, k čemu se uvazujete. V případě, že všechno dobře promyslíte, nemusíte mít obavy.

 

Kozoroh

Cesta k úspěchům je dlouhá a plná překážek. Pokud se však rozhodnete, že chcete dosáhnout svých snů, věřte, že žádná z nich vás nedokáže zastavit. Dnes vás čeká další zkouška. Buďte klidní a překonejte překážku, jež stojí mezi vámi a vašimi cíli.

 

Vodnář

Kdo se bojí, nesmí do lesa! Zahoďte za hlavu všechny obavy – dokud to nezkusíte, nezjistíte, zda je to možné! Nebojte se riskovat a buďte vždy o krok napřed před vaší konkurencí. Sami zjistíte, že překážky, kterých jste se báli, často ani nepřijdou.

 

Ryby

Venuše v Kozorohu přeje flirtování na pracovišti. I když jste možná bez závazků, dobře si promyslete, co děláte. Pokud se totiž jedná o pouhé flirtování a fyzickou přitažlivost, jen těžko z toho vzejde něco dobrého. Míchat osobní život s profesním nedělá dobrotu.

ts TN.cz