HOROSKOPY

Horoskop na pátek 26. února: Dnes vám do života Venuše přinese lásku

Horoskop - pátek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Venušina láska dnes zaklepe na vaše dveře a než se stihnete rozhodnout, zda otevřít či nikoliv, drze nakoukne dovnitř. Energie, na kterou jste dnes vlivem Venuše v Rybách naladěni, může být vašemu vztahu velmi prospěšná.

Beran

Na domácím poli se situace přiostří a vaše rodinné hádky vám budou připadat jako rovnítko k prásknutí dveří a odchodu od těch, se kterými jste denně v křížku. Zapomínáte však, že tímto nic nevyřešíte. Zkuste si raději promluvit někdy v klidu.

 

Býk

Jaké dnes bude vaše překvapení, když na výplatě dostanete přidáno, přestože jste očekávali spíše pokles. Svými kritickými názory jste si v zaměstnání vydobyli lepší finanční ohodnocení a respekt, nikoliv propad, tak to doma pak náležitě oslavte.

 

Blíženci

Při dnešku se vám bude dařit v zaměstnání i na domácí půdě. Konečně to nebude buď anebo. Budete mít pocit, že vám jdou všichni v práci na ruku, zrovna tak činí partner, nebo vaše nejbližší okolí. Užívejte si kýženého statusu quo, zasloužíte si to.

 

Rak

Energie, na kterou jste dnes vlivem Venuše v Rybách naladěni, může být vašemu vztahu prospěšná, vystaví hodně hodnotného, nebo také destruktivní, ničící etické zvyklosti. Občas je třeba, abyste se zastavili a uvědomili, zda jste spokojeni s tím, jak žijete.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Vaši blízcí budou váhat, zda jste podnikatel v dobrém slova smyslu či jen bohatý nátlakový spekulant, kterému bude záležet výhradně na sobě. Pokuste se nikoho ze svého okolí nezranit. Máte příliš bojové energie, která může druhé doslova ochromit.

 

Panna

V oblasti lásky se budete těšit přízni své drahé polovičky. Jde o přínos daný nejenom aktuálním volným časem pro vás dva, ale také vaší ohnivou vášní. Nečekejte na milostné pobídky, ale sami se ujměte vedení vašeho vztahu. Buďte chvíli tím tahounem.

 

Váhy

Pokud máte ke svému partnerovi výhrady, zkuste promyslet, zda je pro vás možné spokojit se s usedlým způsobem života svého partnera, nebo potřebujete více vzruchů. Mohlo by vám ale vyhovovat, že je celý den doma a může se tak věnovat vaší osobě.

 

Štír

Jestliže se vztahu tak trochu přejíte vzájemnou blízkostí, nedejte to svému protějšku otevřeně znát. Vzniklo by mezi vámi odcizení a vy byste byli nařknutí z rozmarnosti a bezcitnosti. Raději si dopřejte nějaké sólo zážitky, třeba v oblasti sportu.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V oblasti peněz se budete těšit ze vzrůstajících příjmů, a to díky přejícímu Jupiteru ve Vodnáři. Jen dejte pozor na různé spolupracovníky, kteří se chtějí přiživit na vaší pracovní energii. Ostražitost je na místě, na to nezapomínejte ani na vavřínech.

 

Kozoroh

Dnes byste měli narazit na konkurenci, která je opravdu ve světě financí tvrdá. Přesto zjistíte, že nejde o manipulátory, ale jednoduše o ostré lidi. Můžete mít pocit, že jste s nimi v souboji. Ale ničeho se nebojte, konkurence vás vybičuje k dobrým finančním tahům, kterých byste nedosáhli.

 

Vodnář

Venušina láska dnes zaklepe na vaše dveře a než se stihnete rozhodnout, zda otevřít či nikoliv, drze nakoukne dovnitř. Záleží ovšem jenom na vás, zda ji klepnete přes prsty, nebo ji naopak přivítáte s otevřenou náručí. Zjistěte, co vám říkají vaše pocity, a budete vědět.

 

Ryby

Nový člen domácnosti může přinést mnoho problémů v komunikaci s rodinou. Obvykle se váš názor bude brát jako opoziční. Zřejmě působíte zaujatě bez schopnosti nadhledu nad daným problémem. Často se nevyhnete výlevům vzteku a vždy najdete hromosvod.

ts TN.cz