horoskopy

Horoskop na pátek 31. července: Nepromarněte jedinečnou šanci

Horoskop - pátek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 31. 7. 2020
Téma:

Pátek otvírá dveře volnému víkendu, který vám nabídne spoustu možností a byla by chyba je nevyužít. Přijměte nabídky s otevřenou náručí a nepromarněte kvůli strach z neznámého svou šanci.

Beran

Blízkost dlouho očekávaného víkendu vám na pracovním nasazení rozhodně nepřidá ba právě naopak. Myšlenky na volné dny strávené v pohodě domova a přítomnosti milovaných odvedou vaši pozornost od práce. Kolega si naštěstí všimne chyby z nepozornosti.

 

Býk

Jupiter v Kozorohu vám dopřeje takovou dávku štěstěny, že budete mít pocit, že patříte mezi vyvolené. Nenecháte se však zaslepit, a přestože i bez větší námahy dosáhnete úspěchů, nesnížíte tempo a nadále budete tvrdě pracovat. Výsledky budou excelentní.

 

Blíženci

Dnešní den přeje lásce. Ti z vás, kteří jsou nezadaní, naleznou po dlouhé době nový objekt touhy. Zrozenci ve znamení Raka, kteří jsou v dlouhodobém partnerství, se konečně dočkají usmíření a spokojenosti ve vztahu. Nepromarníte jedinečnou šanci.

 

Rak

Momentální postavení Luny vám přinese příležitost prosadit si milostné touhy. A rozhodně nezáleží na tom, zda jste ve vztahu či bez závazků! Nepromarníte jedinečnou šanci a nedopustíte, aby vás v jakémkoliv směru omezovaly vaše nedostatky a komplexy.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Dlouhodobé vztahy a manželství získají na stabilitě. Je naprosto přirozené, že vás i po mnoha letech trápí jisté pochybnosti, díky otevřenému rozhovoru s protějškem však budou rychle zahnány. Ztracená jistota se navrátí a vy opět budete spokojeni.

 

Panna

Nebudete lpět na svém vzhledu. Díky vztahu, který vás ve všech směrech naplňuje, pochopíte, že jsou mnohem důležitější věci. Partner vás miluje pro vaši osobnost a ne váš zevnějšek. Zní to sice jako klišé, ale nakonec je to jediné, na čem záleží.

 

Váhy

Každou maličkost a poznámku si dnes budete brát osobně. Přestože s vámi v naprosté většině případů komentář nemá nic společného, budete všechno vztahovat na sebe. Pokuste se však uvolnit a zahnat neodbytný pocit, že se vše soustředí pouze na vás.

 

Štír

Partnerství se přesune na novou úroveň. Počáteční zamilovanost pomalu opadává a jak vy, tak i partner sundáte růžové brýle. Nový pohled na vztah však přinese mnoho dobrého. Konečně budete mít šanci zapracovat na vzájemných vazbách v reálném životě.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Přestože se budete cítit značně unavení, nezastaví vás to na cestě za pracovními úspěchy. V zaměstnání vás nic nezpomalí a ani kvůli nečekaným komplikacím neuberete na svém tempu. V zaměstnání se stáváte nepostradatelnými, brzy se dočkáte povýšení.

 

Kozoroh

Po rozmluvě s milovanou polovičkou budete v dobrém rozpoložení. Dlouhou dobu jste sbírali odvahu k otevřenému rozhovoru ohledně budoucnosti vašeho vztahu. Až do teď jste mohli mít pocit, že má partner jiné představy, dnes vás však přesvědčí o opaku.

 

Vodnář

Plánované změny v zaměstnání vás naplní vzrušením a novými nadějemi.
Stereotyp, který vás dennodenně doprovází, je velmi ubíjející, jakékoliv rozptýlení proto uvítáte s nadšením. Věřte, že se vaše očekávání naplní a práce se opět stane zábavnou!

 

Ryby

Díky vaší milé povaze a otevřenosti jste ve společnosti velmi oblíbeni. Nejen mezi svými přáteli, ale také v pracovním kolektivu, se rychle stáváte nepostradatelnými. Osobitý humor a charisma, kterými naplňujete své okolí, jsou zkrátka neodolatelné.

 

TN.cz