horoskopy

Horoskop na pondělí 6. července: Bude třeba naučit se trpělivosti

Horoskop - pondělí
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 6. 7. 2020
Téma:

Ač je pondělí svátečním dnem, ponese se v duchu pracovních úspěchů a zdolávání překážek na vaší cestě za vytouženým cílem. Každopádně Blíženci se setkají se sobě typickou racionalitou, která by je mohla při cestě k cíli brzdit. Dařit se naopak bude především Býkům.

Beran

Vaše finance nebudou přicházet z vašeho zaměstnání. Ale v mnoha případech se projeví rodinná sounáležitost. Vaši dobří příbuzní vám pomohou, jak jen budou moci, a vy budete patřičně hrdí na to, že jako rodina držíte pěkně pohromadě a nedáte se.

 

Býk

V oblasti rodiny se vám daří naplňovat své představy celkem dobře. Na pomoc vám spěchá samotné Slunce, které vytvoří prostor pro vaši domácí pohodu. Silně obsazené znamení Raka Sluncem i Merkurem vám vyhovuje. A vy vytvořit umíte hotové zázraky.

 

Blíženci

Smysluplnost svého konání se dozvíte brzy. Jen musíte alespoň nějaký čas vytrvat. Přestaňte být sólovým hráčem a paradoxně získáte mnohem více. Racionalitu sobě vlastní a typickou blíženeckou rovněž raději neupřednostňujte a jděte do toho týmově.

 

Rak

V zaměstnání se vám daří nejlépe z celého zvěrokruhu. Mars ve znamení Berana vám dává doslova křídla pro jakékoliv pracovní postupy. Jste přesto stále velice ohleduplní a vždycky máte na prvním místě blaho vaší rodiny. To je vaše hlavní priorita.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ČERVENEC
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Můžete se radovat ze všech možných materiálních příjemností. Aniž se příliš snažíte, máte vše, po čem plesá vaše srdce. Jste v dobrém rozpoložení zejména díky autoritám, které vás v nedávné minulosti vzaly na milost. Jste vděční a plně spokojeni.

 

Panna

Zkomplikuje se vám milostný život. Váš nejdražší či nejmilovanější začne trávit více času s přáteli a vy začnete žárlit. Bude vhodné se ovládat a svou žárlivost tajit. Jinak svého protějška odradíte. Vše, co vám na něm nebo na ní vadí, jsou drobnosti.

 

Váhy

V práci vám vaši nejbližší dělají tak trochu peklo na zemi. Samozřejmě jde o vaše přehánění. Pravdou je, že vám většina vašich zájmů uniká. Nesvádějte vinu na druhé. Ale pokuste si připustit, že pracovní nabídky občas jsou a občas zase ne. Trpělivost!

 

Štír

Podaří se vám najít spřízněné osoby pravděpodobně s převahou planet v Rybách, které vám skvěle porozumí a podpoří vaše pracovní ideály. Nikoliv ale prakticky. Veškeré vyběhávání úřadů, reklamy, zajišťování úředničiny, zůstane na vašich bedrech.

 

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

V rodině jste stále pevně zakotveni. Snažte se o větší angažovanost v rodině. Tématy jako rodinné finance se zabýváte dlouhodobě a budete na nich dále tvrdě pracovat. Chcete vymyslet fungující model, který by vyhovoval všem a byl co nejjednodušší.

 

Kozoroh

Rodina vás přestane podporovat při partnerských problémech. Budete si je muset unést sami. Nevztekejte se na nikoho a snažte se být dospělí a plně zodpovědní za veškeré své milostné chování. Minimálně tak získáte mnohem větší sebevědomí, než máte.

 

Vodnář

Finance se vám nedostávají a vás to vnitřně velmi zneklidňuje. Nejde o žádný tragický propad do hlubin dluhů či bankrotu. Jen je třeba udržet psychiku v klidných vlnách a jednat v rámci možností rozumně. Máte tendence jednat v afektu, a to není dobré.

 

Ryby

Nabýváte sebejistotu a chováte se ekonomicky rozumně. Hvězdy vám dodávají intuici pro zjišťování finančních toků. Působíte důvěryhodně, a tak přitahujete investory. Sami příliš průbojní nejste, když si máte říct o finanční odměnu, ale nedáte se.

TN.cz