HOROSKOPY

Horoskop na pondělí 8. března: Dnes si zajistíte přízeň svého šéfa

Horoskop - pondělí
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Konfliktní Mars v Blížencích opouští svou napěťovou dráhu a ani žádná z ostatních planet přímo nezlobí. Mysl je vaším chrámem, přičemž je vlivem Merkura ve Vodnáři vaše mysl intuitivnější, a to především v otázkách financí.

Beran

Dnes se budete i přes lockdownový stav opravdu činit. Excelovat v práci vám nedělá díky vašemu talentu žádný problém, takže se snažte! Díky své pracovitosti a vynikajícím nápadům dosáhnete výsledků, o jakých by se ostatním mohlo jenom zdát. Zajistíte si tak šéfovu přízeň.

 

Býk

Navzdory sobotnímu Novoluní, které může na mnohé Býky zapůsobit negativně, máte dnes před sebou poměrně šťastný a úspěšný začátek týdne. Konfliktní Mars v Blížencích opouští svou napěťovou dráhu a ani žádná z ostatních planet přímo nezlobí.

 

Blíženci

K dnešnímu dni se hodí pouze jediný přívlastek - úspěšný. Bude se vám dařit, a ať už se bude jednat o lásku, finance, kariéru nebo rodinu, všude zabodujete. Takových dnů bohužel vlivem koronavirové situace moc není. O to více si ho užijte a vtiskněte si do paměti ten sladký pocit zdaru.

 

Rak

Hvězdy jsou vám nyní příjemně nakloněny a mají v úmyslu vás podporovat na mnohých frontách, tudíž se jedná o jeden z vašich šťastnějších dní. Silné působení Venuše v Rybách se odráží na vaší duši, přičemž prioritní dárky této bohyně jsou štěstí v lásce.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Jste sebevědomější a vaše legendární libido díky spřízněnému Marsu markantně stoupá. Tato energická planeta zažehuje expanzivní hravé jiskry, které podpalují vaše vášně a mění se na milostnou pochodeň. Velký vliv má na vás v tomto dni i Slunce.

 

Panna

Překvapíte sebe a také své okolí, když se přede všemi zastanete svého bývalého protějšku. Zkuste se nad touto situací zamyslet a buďte k sobě vnímaví. Položte si otázku, zda je pro vás expartner už pouze minulostí, zejména pokud jste v novém vztahu.

 

Váhy

Pondělí vám se svými pestrobarevnými událostmi může připadat jako velmi dlouhé, každopádně se nyní jedná o nejrušnější čas v roce. Těžíte ze svého smyslu pro rovnováhu a nestrannost, navíc vás dopuje svou podporou spravedlivý Mars, je jedno co řešíte.

 

Štír

Dostali jste se do situace, v níž vám ani bystrý rozum a vysoká inteligence nepomohou. Bohužel budete muset svoji volbu opřít o něco jiného. Využijte i přes prodloužení nouzového stavu své smysly, instinkt vás totiž málokdy zklame. Ani tentokrát svého rozhodnutí nebudete litovat.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Dnešek je pro vás charakteristický tím, že máte pocit, jako byste jezdili výtahem nahoru a dolů. Slunce, Merkur a Venuše působí na vaše znamení napěťovou kvadraturou, takže se vaše ohnivá dušička může cítit poněkud zmatená a hledající nějaký maják.

 

Kozoroh

V tomto dni se můžete spolehlivě opírat o minulé zkušenosti, které mají být zároveň hlavním majákem při vašem rozhodování. Planetární trubadúři hlásí, že by se váš zájem měl z krátkodobých finančních cílů přesunout raději do intelektuální sféry.

 

Vodnář

Tento den by měly mít vaše záležitosti snadný průběh. Mysl je vaším chrámem, přičemž je vlivem Merkura ve Vodnáři tato vaše mysl intuitivnější, a to především v otázkách financí. Zřejmě budete chtít změnit svou strategii na poli zabezpečení provozu vaší firmy.

 

Ryby

I přes pokračující covidovou krizi vstupujete do nejromantičtějšího a nejkreativnějšího dne v celém roce. Stellium ve vašem znamení vás často katapultuje do středu dění a máte šanci efektivně prezentovat svou osobnost. Nicméně je lepší postupovat klidně, abyste neiritovali závistivce.

ts TN.cz