Horoskopy

Horoskop na sobotu 15. srpna: Vnímejte i ty nejmenší detaily

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Je možné, že poslední dobou často přehlížíte ve svém životě detaily, které vám dávají náznaky, které by vám neměly ujít. Na chvíli se zastavte a vnímejte, třeba si konečně uvědomíte, že na vás myslí někdo, koho máte opravdu rádi.

Beran

Uvědomíte si, že vaše zásoby financí nejsou bezedné a začnete spořit. Rodině, která byla doposud zvyklá dost rozhazovat, polezete nejprve svým skrblíkovstvím na nervy, ale nakonec vás začnou chápat a ve vašem snažení vás budou maximálně podporovat.

 

Býk

Budete si chtít sobotu užít, a tak uspořádáte pro celou rodinu výlet a ještě ke všemu vymyslíte zábavný program, který pobaví každou věkovou kategorii. Vaši příbuzní budou spokojení, že jste je někam vyvedli a vy ze sebe budete mít dobrý pocit.

 

Blíženci

Na rodinném výletě se vám podaří uzavřít přátelství s vlivnými lidmi, kteří by vám v budoucnu mohli být velmi prospěšní. Nové přátele budete ode dneška hýčkat a opatrovat jako oko v hlavě. Nějaké zajímavé místo v úspěšné firmě by vám přišlo vhod.

 

Rak

Objevíte nějaké nečekané příjmy a budete pátrat, kde se vzaly. Zjistíte, že pochází z transakcí, na které jste už dávno zapomněli. Nový objev vám udělá velkou radost, budete se moci přestat uskromňovat a také si budete moci pořídit něco pěkného.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA SRPEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Budete přemýšlet, jestli byste každému člověku, který se k vám choval nespravedlivě, nebo vy k němu, dokázali uspořádat požadavky do oboustranné harmonie. Nakonec zjistíte, že každému se opravdu zavděčit nelze a začnete se zaobírat něčím jiným.

 

Panna

Ve vztahu pocítíte nejistotu a zapřemýšlíte, jestli vás váš partner ještě skutečně miluje. Nebudete se chtít přímo ptát, protože vám to přijde hloupé. Místo toho vymyslíte léčku, která vám má ukázat pravdu. Váš protějšek v ní uspěje na sto procent.

 

Váhy

Zatímco v zaměstnání se v týdnu vaše chování dalo přirovnat k vesmírné raketě, doma se dokážete během malé chvíle proměnit v roztomilého plyšového králíčka. Přímo svádíte k pomazlení. Tomu samozřejmě váš protějšek neodolá, takže si pořádně užijete.

 

Štír

Rozpoložení a působení hvězd vám dnes umožní pochopit, jak vlastně fungují vztahy. Je pravděpodobné, že překonáte své staré morální zásady a přijmete občasnou nevěru jako přímou součást přírody. Zřejmě proto, že samotným se vám ji zachce vyzkoušet.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Riziko právních překážek, které hrozilo v minulých dnech, stále ještě nepominulo, naopak, dnešním dnem zesílilo. Pokud řešíte nějaké spory, raději se jim pro dnešek vyhněte. Veškeré smlouvy si dobře pročtěte a pozornost věnujte i těm nejmenším detailům.

 

Kozoroh

Dnes budete obdařeni talentem, jak zamaskovat vnitřní trému a neklid. Pokud vás čeká něco důležitého, z čeho jste nervózní, zhluboka se nadechněte a věřte, že se vám všechno podaří, i když to nikdo nebude čekat. Jste dnes zkrátka miláčkem hvězd.

 

Vodnář

Planeta lásky Venuše je v Raku a vnese příznivé klima do vašich vztahů. Pokud jste se svým protějškem nějak rozhádaní, povede se vám všechno vyřešit a nebudete si tak už muset lámat hlavu nad tím, co jste kdy udělali špatně. Oběma se vám opravdu velmi uleví.


Ryby

Dnes rozhodně nepočítejte s nějakými velkými materiálními příjmy. Pokud byste tak udělali, byli byste potom jenom zklamaní. Nejste na tom finančně špatně, aby vás nějaké zakolísání položilo na lopatky. Nákup drahých věcí musíte prostě nechat na jindy.

TN.cz