Horoskopy

Horoskop na sobotu 15. února: Dnes budete nebývale komunikativní

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 15. 2. 2020
Téma:

Vaše charisma dnes bude tak silné, že by dokázalo probít ocel. Využijte toho při jednání s protějškem i nadřízeným, pozor však na spory. Vaše dnešní komunikativnost půjde ruku v ruce s impulzivitou. Tak pozor, ať někoho svým jednáním nechtěně nezraníte. Pokud je vůči vám však někdo netaktní, nezdráhejte se rázně ohradit.

Beran

Vaše názory mají při dnešním postavení planet mnohem větší váhu než kdykoliv jindy. Nebojte se proto mluvit a mluvte nahlas! Podpoří vás vaše okolí, protože vám dá za pravdu a vy si vychutnáte pocit, jaké to je stát na chvíli v čele těch ostatních.

 

Býk

Dnes se určitě zdržte nakupování. Jste pod nadvládou impulzivity a skončili byste s plnou skříní věcí, které nepotřebujete, a na chleba by bylo zapomenuto. Pokud se musíte vydat do krámu, napište si seznam a striktně se ho držte. Nekupujte elektroniku.

 

Blíženci

Nesyslete si své nápady jen pro sebe a pochlubte se jimi. Budou se líbit i ostatním, kteří je s vámi zrealizují. Dnes platí, líná huba, holé neštěstí. Tak mluvte o svých nápadech, potřebách a snech a hned se s ostatními pustíte do velkolepého díla.

 

Rak

Není zapotřebí snášet všechno, co se vám zdá nevhodné, jen protože nechcete být netaktní. Někdy je lepší se ohradit zpátky, i kdyby vám měl pekelně ujet jazyk, že by se i dlaždic styděl. Lidé, kteří konají příkoří, nikdy taktnost nedokáží neocenit.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev

Pokud jste zmateni komentářem, který někdo směroval na vaši osobu a vy nevíte, jak přesně si jej vyložit, prostě se dotyčného na rovinu zeptejte. Tyto věci rozhodně nepřehlížejte, jejich ignorace by vám v budoucnu přinesla trápení nad domyšlenými fámami.

 

Panna

Ani si to neuvědomujete, ale máte tak neodolatelné charisma, že si z vás mohou ostatní udělat svoji vůdčí osobnost. Zamyslete se, zda vám ten čas za to stojí. Dělat někomu vůdce je potěšující, ale mít na krku bandu nemyslících lidí je zase zatěžující.

 

Váhy

Nezanedbávejte svůj zevnějšek. Povrch není důležitý, ale nikdo nenechá loupat fasádu na domě, tak proč byste měli zanedbávat sami sebe? Tělo je chrámem duše, pro její prospívání věnujte i trochu potřebné péče svému tělu. Vaše nitro potom zaplesá.

 

Štír

Nezanedbávejte svůj zápal pro tvůrčí činnost. Vytáhněte všechny vaše fidlátka a vzhůru do práce! Čeká vás skvělá zábava, ale rovněž i ohromné dílo, u něhož si povšimnete, jak daleko jste se posunuli ve svém milovaném koníčku. Rozvíjejte se nadále!

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Dnes je ideální čas si promluvit o všech těch věcech, které vás na těch druhých tolik trápí. Povězte jim o svém pohledu na věc, dnes k vám budou mnohem otevřenější než kdykoliv předtím. A nezapomeňte, že vhodná volba slov umí udělat úplné boží zázraky.

 

Kozoroh

Soustřeďte veškerou svoji pozornost na ty, kteří jsou k vám nejblíže. Potřebujete konečně pochopit jejich chování a životní motivace. To bude pro vás velmi obohacující zážitek a poznáte i sami sebe, jací ve skutečnosti jste k druhým a jak je vnímáte.

 

Vodnář

Probuďte v sobě své potlačené umělecké talenty. Jako malé děti jsme si pořád hráli s pastelkami a ten dětský Picasso je stále v nás. Teď chce jen vyjít na světlo světa. Jak lépe trávit volný čas než malováním a rozvíjením svých ukrytých schopností?

 

Ryby

Dnes vám půjde nebývale snadno vyjadřovat své vlastní myšlenky. Vůbec je neskrývejte, minimálně váš partner si zaslouží, aby všechny vaše myšlenkové pochody znal. Od toho je přeci partner, že? Diplomacie a upřímnost budou ve skvělé rovnováze a bez námahy.

TN.cz