HOROSKOPY

Horoskop na sobotu 19. září: Nic neřešte a relaxujte

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Užijte si dnešní volný den plnými doušky. Relaxujte, věnujte se rodině a partnerovi. V sobotu budete zářit štěstím a nic vás nerozhodí. V milostné oblasti se vám bude dařit. Konečně si budete moci s partnerem vychutnat chvilky jen pro sebe.

Beran

Vaše okolí bude v naprostém údivu, jak moc vám to dnes sluší. Budete zářit pozitivní energií a pokazí se vám jí nakazit všechny přítomné. V životě se vám konečně začíná dařit, tak přece není důvod k žádným chmurám a to všem s radostí vysvětlíte.

 

Býk

Saturn ve znamení Vodnáře po vás bude žádat, abyste city blízkých vnímali až do hloubky. Možná právě proto se dnes rozhodnete trávit s rodinou celý den a nenecháte se nikým od společných chvil vyrušovat. Dobře děláte, jelikož takové momenty jsou nenahraditelné.

 

Blíženci

Měli byste se dnes na všechno vykašlat a věnovat se pouze svým koníčkům. Vaši příbuzní pochopí, že chcete jeden den jen sami pro sebe, tak se nebojte si o něj říct. Odpočinek potřebujete jako sůl a čas u oblíbené aktivity vám doslova zvedne náladu!

 

Rak

Ačkoliv je před vámi hektický den, s přehledem ho zvládnete a dovolíte si strávit podvečer s rodinou. Budete se cítit tak skvěle, že ani slov nebude třeba a zažijete tichou idylu u rodinného krbu. Budete si přát, aby tato chvíle nikdy neskončila.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

 

Lev

Dnes v sobě rozpoznáte více tvůrčích dovedností a nebudete vědět, z kterého konce máte začít. Nejlépe začněte u své peněženky, aby vás prvotní nadšení nestálo spoustu peněz, a vysněné činnosti jste se skutečně věnovali. Vaši blízcí vás však podpoří.

 

Panna

V sexu a v milostné aktivitě překvapíte svou výdrží nejen sebe, ale i protějšek. Počítejte s tím, že po tomto výkonu nebude protějšek chtít nic jiného. Nastavili jste vysokou laťku, tak z ní neslevujte. Vše je jen v mysli a tu vy umíte dobře používat.

 

Váhy

Leckdo vám může závidět. Budete úspěšní, protože budete přesně vědět, jaké máte cíle a jak jich dosáhnout. S radostí všem vysvětlíte, jaké oběti jste museli dát, abyste se dostali tam, kam jste chtěli. Někteří vás budou po vašem proslovu obdivovat.

 

Štír

Ačkoliv se dnes dočkáte trochu rutinního sexuálního zážitku, přesto budete velmi spokojení. Protějšek nadevše milujete, a proto byste absolutně nic neměnili. Nezadaní, začínáte si připadat osamoceni? Dnes přijdete na způsob jak s tím skoncovat!

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

 

Střelec

Celý den se budete těšit jen na to, jak se svou láskou budete o samotě a budete si užívat jeden druhého. Milostný akt vás však nenabudí tak, jak byste si představovali. Nezoufejte, a dopřejte si i druhý pokus, uvidíte, že to bude mnohonásobně lepší!

 

Kozoroh

V oblasti rodiny a vztahu budete velmi spokojení. Jde o stav zamilovanosti, který vás obklopuje a působí na vás tak, že se neustále jen přihlouple usmíváte a na problémy nehodláte reagovat. Vychutnejte si to, zdaleka to tak totiž nebude neustále.

 

Vodnář

Dnes není vhodný čas pro milostné schůzky, proto pokud můžete, raději se z nich vymluvte, jinak budete akorát tak zklamaní. Volný čas můžete využít k tomu, abyste si udělali pořádek v papírech. Snadněji se vám pak bude vše hledat a ušetříte si čas.

 

Ryby

Připravte se na drobné neshody s někým blízkým. Budete však muset být velmi upřímní, abyste si přiznali, že chyba může být ve vás. Největší krok kupředu však uděláte tak, že se protější osobě upřímně omluvíte. Nakonec z vás ještě budou přátelé.
 

TN.cz