Horoskopy

Horoskop na sobotu 23. května: Myslete dopředu a nechte si poradit

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 23. 5. 2020
Téma:

Při sobotě věnujte spolu s vašimi blízkými trochu času i svým zvířecím parťákům. Vaši mazlíčci potřebují pozornost a vlídné slovo stejně, jako lidští společníci. Pokud vás trápí zdravotní obtíže, neváhejte a vyhledejte pomoc lékaře. Nemusíte se bát, nepůjde o nic vážného, ale dlouhé čekání by vás zbytečně stresovalo a trápilo.

Beran

Krásné jarní počasí posledních dnů skoro každého láká vyrazit ven do přírody, na procházku, nebo třeba na kolo či kolečkové brusle. Vám se ale chce setrvat v pohodlí svého domova, třeba u televize. Pohodlnost jednou za čas neuškodí, tak si to nevyčítejte.

 

Býk

Je zřejmé, že občas jednáte dosti impulzivně a s horkou hlavou. Jenomže takhle se k tomu nejlepšímu rozhodnutí nebo řešení situace nejspíš nedopracujete. Zkroťte občas svůj temperament, lépe se pak s lidmi okolo domluvíte a shodnete se na tom samém.

 

Blíženci

Kolikrát si říkáte, zda jste se správně rozhodli, co se týče pořízení potomků? Máte s nimi mnoho starostí a pocit, že to prostě nezvládáte. Uvědomte si ale, kolik radosti vám přinášejí. A o pomoc se obraťte třeba na své rodiče, není to žádná ostuda.

 

Rak

Zdá se, že jste potkali svůj vysněný protějšek. Sice teď máte mysl trochu zamlženou zamilovaností, přesto jste zároveň lehce opatrní a ostražití. Položte se do svého vztahu naplno, tato osoba je jiná než ty předchozí. Užívejte si a zbytečně nesýčkujte.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Lev

Dnešní den se budete cítit odpočatí a nabití energií. Je třeba, abyste tuto energii vložili do nějaké fyzické práce. Vaše kondice poslední dobou trochu ochabuje a sport či práce venku vás bude obzvláště bavit. Budete mít pak ze sebe určitě lepší pocit.

 

Panna

Bojujete s určitými zdravotními problémy? Až na výjimky si nikdo v návštěvách lékaře nelibuje, stejně jako vy. Ale občas se k doktorovi prostě musí. Tak zahoďte strach z bílého pláště a raději si na určitá vyšetření zajděte. Nepodceňujte prevenci!

 

Váhy

Dnes je ideální den věnovat se svému domácímu mazlíčkovi nebo mazlíčkům, ať už je to pejsek, kočka, nebo třeba koník či nějaký hlodavec. Jste milovníci zvířat, ale kvůli pracovním povinnostem, jste na ty svoje neměli v týdnu dost času. Budou vděčná.

 

Štír

Rádi míříte vysoko, a to jak v pracovní sféře, tak i v osobním životě. Ale kdo míří vysoko, může také tvrdě dopadnout. Vy si to ovšem uvědomujete, tak jste rozumní, a díky tomu by vás ten pověstný tvrdý pád neměl potkat. Zdravé sebevědomí vám pomůže.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Říká se, že není kouře bez ohně a každá příčina má svůj následek. Věřte i vy, že nic se neděje jen tak a že kolik budete dávat, tolik se vám bude vracet. Buďte více otevření a dávejte své city a pocity více najevo. Vyplatí se to, což brzy poznáte.

 

Kozoroh

Nastal vhodný čas zbavit se nějakých svých neřestí, ať už se jedná o pohodlnost, dlouhé vyspávání, či různé jiné nedostatky nebo dokonce závislosti. Odhodlejte se, půjde vám to lépe než kdy jindy a potěšíte tím své bezprostřední okolí i sami sebe.

 

Vodnář

Ve vašem životě přijde řeč na dávné bolestné křivdy či dokonce zrady. Máte paměť jako slon, a když vám někdo ublíží, bohužel na to jen tak nezapomenete. Zkuste si ale pamatovat i to pozitivní a naučte se odpouštět a netrestat druhé donekonečna.

 

Ryby

Jste obětaví a laskaví, proto často ostatním pomáháte. Ale tím, že druhému nabídnete pomoc, aniž byste mu dali čas, aby si poradit sám, mu vlastně dáváte najevo, že si nejspíš sám poradit ani neumí. Svou pomoc proto lépe načasujte, a ještě lépe promyslete.

TN.cz