Horoskopy

Horoskop na sobotu 25. ledna: Nebojte se změn, obohatí vám život

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 25. 1. 2020
Téma:

Můžete pocítit nervozitu z toho, že se vaše každodenní rutina mění v něco, na co nejste zvyklí. Věřte ale, že je to dobře. Nikdo nemůže prospívat, pokud stagnuje na jednom místě. Nebojte se změn, přijměte nové návyky a rituály, hledejte si nové známé a přátele, nové koníčky. Jen díky dynamice se můžete vyvíjet.

Beran

I drobná změna v životním stylu přinese velmi dobré výsledky. Stačí si nastavit budík o hodinu dříve a jít ráno na dlouhou procházku, abyste se cítili lépe. Neseďte zavření doma, protože tam za vámi těžko přijdou nové zážitky. Dnes změňte jednu drobnost.

 

Býk

Nemusíte se pořád ohlížet do minulosti a připomínat si své chyby, abyste vykročili do budoucnosti. Přeneste se přes všechny vaše klopýtnutí a vady. Zapomeňte na ně. Nikdo není dokonalý a jediný, kdo si je pamatuje, jste jen vy sami. Hoďte vše za hlavu.

 

Blíženci

Pokud chcete mnohem lepší život než máte teď, musíte se konečně přestat podceňovat. Není nic horšího, než když se tygr snaží být myší, protože myší se nikdo nebojí. Budete se muset smířit s tím, že jste tygři a vždy budou lidé, co se vás budou bát.

 

Rak

Lidé jsou jako papíroví vojáčci, rychle pro něco zaplanou a pak pro zájem shoří. Pokud hoříte pro činnost, kterou jste provozovali se svými přáteli, kteří odpadli, budete se muset smířit s tím, že ji budete provozovat sami, nebo si najdete někoho jiného.

 

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Okolí nemá tolik zkušeností jako vy a diví se vašim mnohým schopnostem. Přestaňte se za ně stydět a prodejte je svému okolí, protože jak jinak se dostane vaše okolí na lepší úroveň, když nepřispějete svojí trochou do mlýna? Nestyďte se, není za co.

 

Panna

Nemusíte se hned škaredit, pokud s vámi vaši blízcí nesouhlasí. Vaše rodina je sice vaše krev, ale to neznamená, že musí dělat přesně to, co vy. Dejte jim prostor pro vlastní sebevyjádření a nechte je volně dýchat. Uvidíte, že se vám štědře odmění.

 

Váhy

Obklopit se lidmi, které milujete, je výzva, která rovněž stojí značné kompromisy z naší strany. Může se stát, že všechny ty osobnosti nesladíte do jedné vlny, ale ani se o to nesnažte. Nechte působit volnou synchronizaci, která se postará o vše za vás.

 

Štír

Neodmítejte dnes žádná společenská pozvání, protože se v nich skrývá více, než si myslíte. Vaše podvědomí již dávno připravilo cestu k vašim cílům a setkání v těchto dnech budou spouštěčem k jejich vědomému naplnění. Hlavně neodmítat otevřené dveře.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 


Střelec

Dnes dbejte velmi pečlivě na výběr svých slov, protože vaše okolí může být přecitlivělé a řečené věci si vykládat jiným způsobem. Samozřejmě, nikdy jim nebudete vidět do hlavy, ale nemusíte rozdmýchávat oheň tím, že se budete vyjadřovat tvrdým způsobem.

 

Kozoroh

Dnešek si nechte jenom pro sebe. Vypněte úplně vše a dobíjejte baterky. Nejlépe tak, že zkusíte něco nového a dobrodružného. Výprava do neznáma vám udělá dobře a kromě čerstvého vzduchu nadýcháte i čerstvé myšlenky. Neseďte doma a nenechávejte se vysávat.

 

Vodnář

Vaše každodenní rutina dnes může vzít za své. Naruší ji několik událostí zvenčí, které rozhází celý váš den. Zachovejte klid, složitý den totiž přinese velmi dobré možnosti, ke kterým byste jinak nepřišli. Ty nejlepší změny povstávají z naprostého chaosu.

 

Ryby

Mnoho energie jste vyplýtvali na ukojení ega, které chtělo vše mít pod kontrolou. To si vybíralo daň v podobě osobních vztahů. Je sice hezké mít vše pod kontrolou, ale k čemu nám to je, když jsme v místnosti úplně sami? Uvolněte se a věnujete se blízkým.

TN.cz