HOROSKOPY

Horoskop na sobotu 27. února: Dnes jezte zdravě a hodně odpočívejte

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Dnešní Úplněk v Panně pak bude mít silný vliv na zdraví vás samotných i vašich blízkých, proto začněte relaxovat. A vlivem Úplňku vám také přijde někdo nový do života. Díky Merkuru ve Vodnáři vás to bude táhnout ven za novými zážitky.

Beran

Vlivem dnešního Úplňku v Panně vám někdo nový nečekaně vstoupí do života. Napřed vám přijde, že vám nebude ani příliš ku prospěchu, ale pak zjistíte, že se můžete vzájemně obohatit. Zvláště v oblasti rodinné vám hodně poradí.

 

Býk

Mnohdy budete mít chuť vysvětlovat zajímavé společenské jevy, ale nikdo vám neporozumí. Zřejmě to bude tím, že dané informace podáváte příliš strojeně. Zkuste je převést do vtipů a uvidíte, jak druzí budou naslouchat, ale co je důležitější, smát se.

 

Blíženci

Nastal čas pro některé ostřejší výměny názorů mezi vámi a partnerem. Jestliže jste doposud nenašli odvahu ukázat svou ohnivou stránku povahy, tak se nestyďte a udělejte doma Itálii. Mars v Býku stojí za vámi a podporuje vaši bojovou náladu.

 

Rak

Při dnešku se u vás objeví touha po vůdcovství, která podpoří vaši schopnost nacházet kompromisy. Jde o dobu, ve které se po dlouhém čase ukáže hodně společných zájmů, potřeb, ale taktéž zkušeností mezi vámi a vaším partnerem. Konečně dojde k souznění.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Při sobotním Úplňku se vám ve vašem blízkém okolí podaří najít někoho, kdo vám ukáže, že jste po všech stránkách výjimeční. Už delší dobu jste potřebovali zvednout sebevědomí. A když vám navíc zdůrazní, že v sobě nosíte soubor talentů, budete v sedmém nebi.

 

Panna

Při dnešku budete mít doma nezvyklou pověst. Sociálně slabým pomůžete, ale vyžírky důsledně poženete tvrdou rukou od svých dveří. To od vás málokdo čeká. Máte možnost projevit se hodně živelně a nakonec vás za to budou dotyční ještě obdivovat.

 

Váhy

To, že se momentálně v okolí nechystají zajímavé akce, vám nevadí. Více volného času teď můžete investovat do charitativní činnosti. Jste rádi aktivní v sociálních oblastech. Ať už jako dobrovolníci nebo podnikatelé, budete se chovat inspirativně.

 

Štír

Máte několik nápadů, z nichž alespoň jeden byste potřebovali zúročit k velké popularitě nebo k snovým výdělkům. Ideálně pak k obojímu. Co umíte, je vybírat si vhodné spolupracovníky. Nedbáte na jejich minulost, prozkoušíte si je rychle sami.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Doma se při dnešku příliš neohřejete! Ne že by tam vládla zima, to naopak, ale díky Merkuru ve Vodnáři vás to bude táhnout ven za novými zážitky. Zvláště vám ale bude doma chybět porozumění, vaši blízcí vás vyslechnou, ale vaše vyprávění zapomínají.

 

Kozoroh

V komunikaci s partnerem nastane ještě větší propast než doposud. Doteď jste hovořili bez zájmu a povrchně klouzali z jednoho tématu na druhé, teď už ani nebudete hovořit a budete si nechávat lístky na stole, které po sobě ani nebudete moci přečíst.

 

Vodnář

Ve svém partnerském vztahu počítejte dnes s otevřenými konflikty, které se neobejdou bez výčitek, často z části opodstatněných, ale i urážek a osočování. V některých případech konflikty vyvrcholí i za přítomnosti právníků nebo dokonce již soudu.

 

Ryby

Máte otevřeny dveře do společnosti, nebo společenství, kam chcete patřit a může se objevit i nový pracovní či životní partner. Dnešní Úplněk v Panně pak bude mít silný vliv na zdraví vás samotných i vašich blízkých, proto začněte relaxovat.

ts TN.cz