Horoskopy

Horoskop na sobotu 4. července: Lvi budou aktivní, Býci poznají přítele

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 4. 7. 2020
Téma:

Sobotní den bude jako stvořený pro trávení času se svými přáteli a poznávání nových lidí. Hvězdy jsou dnes velmi nakloněny rodinné atmosféře a utužování vzájemných vztahů.

Beran

Z uplynulého týdne budete sice značně unavení, přesto vás u srdce bude hřát příjemný pocit, že máte veškeré povinnosti z krku. Navíc jste dosáhli vysněných pracovních cílů. Proto si tento víkend můžete dopřát zasloužený klid a odpočinek. Neváhejte!

 

Býk

Plán kamaráda vás nadchne, a proto nadšeně přiložíte ruku k dílu. Společnými silami se vám podaří cokoliv, co si zamanete! Proto nebudete mít strach ani z náročnějších překážek. Ostatně taky moc dobře víte, že na vašeho přítele je vždycky spolehnutí.

 

Blíženci

Jste v dlouhodobém vztahu? V tom případě se dnes můžete těšit na přízeň Venuše v Blížencích. Mezi vámi a vaším protějškem opět přeskočí jiskra podobná žhavému zápalu v počátcích partnerského vztahu. Budete si proto náležitě užívat a navzájem se rozmazlovat!

 

Rak

Rádi byste investovali do jisté věci, ale finanční situace vám to nedovoluje? V tom případě dnes využijete nákupu na splátky. Přestože víte, že tento způsob financování potřeb není nejideálnější, zároveň si uvědomujete, že máte skvělou příležitost.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v červenci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Svět uvidíte v růžových barvách. Je to dáno nejenom vašimi pracovními úspěchy, ale také pohodovým osobním životem. Zadaní Lvi se povezou na vlně partnerské harmonie. Nezadaní si pro změnu budou užívat nezávazného života, randění a akcí s přáteli.

 

Panna

Jistou situaci budete brát jako znamení osudu. V současné době jste zranitelnější než obvykle a proto se upínáte k náznakům, které vám život dává. Uvědomte si však, že svůj osud máte v rukou vy sami a jednejte podle toho. Buďte aktivní a iniciativní!

 

Váhy

Vyzbrojíte děti opatrností do života. Moc dobře si uvědomujete, jaké nástrahy na potomky číhají, a budete se ze všech sil snažit je před nimi ochránit. Zároveň však víte, že každý se musí otrkat. Zkušenosti, i ty špatné, přece jen stojí za prožití!

 

Štír

Bývalému partnerovi nebudete slibovat nic nereálného. Doby, kdy jste se mu snažili vyhovět za každou cenu, jsou dávno pryč. Nyní máte svůj život pevně v rukou a stojíte nohama na zemi. A svému expříteli či expřítelkyni to dáte srozumitelně najevo.

 

TAROT DNE
Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

V rodině budete bojovat s větrnými chvíli. Nějakou dobu se budete snažit vytrvat a zvítězit, nakonec si však uvědomíte, že jisté boje jsou a budou naprosto zbytečné. Až se smíříte se situací takovou, jaká je, uvidíte, že vám spadne kámen ze srdce!

 

Kozoroh

Sejdete se s přáteli z dob studií. I když máte obavy, zda se sraz vyvede a vy si budete mít se svými dávnými spolužáky co povídat, nakonec se ukáže, že se strachujete zbytečně. Staré zážitky, přátelství a lásky jednoduše nerezaví! Čeká vás fajn den.

 

Vodnář

Únava a vyčerpanost na vás bude mít silný vliv, stejně jako Saturn ve vašem znamení. Jedná se o kombinaci, při níž budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí a kvůli tomu se budete cítit osamělí. Snažte se vymanit ze splínů a plně si uvědomit své životní štěstí!

 

Ryby

Dnes nastává ideální čas pro posílení rodinné atmosféry. Nejenom, že po náročném pracovním týdnu jste konečně prosti všech povinností, ale navíc máte spoustu energie a dobré nálady. Proto se věnujte svým blízkým a ukažte, jak vám na nich záleží.

TN.cz