Horoskopy

Horoskop na sobotu 7. prosince: Budete empatičtí a ochotní pomoci

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 7. 12. 2019
Téma:

Je pravděpodobné, že se vás dnes zmocní samaritánská nálada a zatoužíte podat pomocnou ruku potřebným. Pozor ale na to, kam svou energii investujete. Co dalšího vás čeká, prozradí sobotní horoskop.

Beran

Není vůbec vhodná chvíle na neuvážené finanční transakce a podniky. Rovněž si dejte pozor na jednání v mezilidských vztazích, protože můžete podléhat iluzím. Raději vše odložte na dobu, kdy váš úsudek bude jasný a čistý jako pravé poledne v létě.

 

Býk

Zaměřte se na mezilidské vztahy. Obzvláště na otázku nastavení si hranic. Jste zbytečně moc odtažití? Nebo naopak necháváte druhé strkat nos do věcí, do kterých jim nesmí nic být? Otázky týkající se svobody vlastní i těch druhých jsou na pořadu dne.

 

Blíženci

Klíčem k maximální spokojenosti, je neklást zbytečně moc vysoké nároky na okolí. Užívejte si každého dne. I vysypání koše může být osvěžující, když budeme schopni vnímat krásu dne takového, jaký je. Virtuální realita je plytká, žijte přítomností.

 

Rak


Nenechte si nasazovat růžové brýle od ostatních. Každý chce, abyste ho viděli v tom nejlepším možném světle. A nikdo nechce přiznat své chyby. Nenechte se mást sladkými řečmi, někdy se v nich skrývá otrava. Oceňujte upřímnost, i kdyby měla být vražedná.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

 

Lev

Neběhejte zbytečně za nepolapitelnými lidmi nebo příležitostmi. Uvědomte si, že každý jsme tvůrcem svého vlastního štěstí, a pokud někdo nemá zájem se s vámi podílet na podniku, je to jeho smůla, nikoliv vaše! Máte dostatek energie uspět i sami za sebe.

 

Panna

Dnes bude pro vás složité rozumět emocím ostatních lidí. Raději se zabývejte věcmi, které vyžadují pouze logický úsudek a chladný rozum. Hlavně nekomentujte citové výlevy ostatních osob. Mohou pocházet z mnohem vážnější situace, o které nemáte informace.

 

Váhy

Pocity vyčerpanosti a nedostatek energie mohou pramenit z věcí, které mají hluboké kořeny ve vašem dětství. Udělejte si vlastní hlubinnou psychoanalýzu, možná narazíte na program z dětství, který stále dodržujete, ale vůbec vám nevyhovuje. Zbavte se jej!

 

Štír

Určitě využívejte svoji empatii a soucit pro potřebné osoby, ale zdržujte se jejich idealizace. Nikdo není ve svých potížích bez viny okolí, ale rovněž i sami nesou podíl viny na tom, kde jsou. Podejte pomocnou ruku, ale udržte si bezpečný odstup.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 


Střelec

Zabývejte se více svou motivací, která vás žene kupředu k dosažení hmotných cílů. Vaše poslání je tady na zemi a je nutné se zabývat i materiálními hodnotami, které tvoří pevný základ pro duchovní růst. Hladovějící nemají čas na duchovní rozvoj, že?

 

Kozoroh

Využijte dnešní energie pro konání dobročinnosti. Sami na sobě jste již poznali, že nic neposune lidi kupředu víc než projev solidarity a vzájemného pochopení. Ucítíte i touhu po nových náročných projektech, které otestují úroveň vašich sil. Tak směle do toho!

 

Vodnář

Pokud máte nedotažené projekty ve vlastním podnikání, je vhodná chvíle pro jejich úspěšné dokončení. Zkuste se inspirovat nápady, které již fungují. Dejte jim nový modernější kabát. Udělejte si pořádek ve své účetní knize a popřemýšlejte o svém vývoji.

 

Ryby

Je ideální čas na rozvíjení přátelských vztahů. Jste dobrým posluchačem i rádcem, tak neseďte doma a vzhůru do společnosti. Znalosti a životní zkušenosti z vás dělají osobu, na kterou se bude obracet mnoho lidí s prosbou o radu. Těšte se z respektu okolí.

 

TN.cz