horoskopy

Horoskop na sobotu 8. srpna: Čas na pořádný relax i lásku

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Po náročném týdnu je čas si hodit nohy nahoru a pořádně si odpočinout, zasloužíte si to. Sobotní počasí bude nahrávat relaxování v přírodě či na zahradě s knížkou. Nenechte se tedy zviklat ostatními a užijte si volného času.

Beran

V osobních vztazích se mohou vyskytnout perné chvilky, které bude mít na svědomí Venuše v Raku. S partnerem se pravděpodobně chytnete, ale nebojte se, zase se usmíříte. V rodině vás pravděpodobně budou štvát rodiče, kteří budou rýpat do vašeho soukromí.

 

Býk

Dnes se nebudete chtít věnovat ničemu jinému, než jsou partnerské vztahy. Ať jste zadaní, nebo ne, nebudete myslet na nic jiného. Budete je zkrátka ve své mysli probírat ze všech stran a zkoumat, co je pro vás nejlepší. Určitě na něco přijdete.

 

Blíženci

Dnes počítejte se silnými emočními zážitky. Žijete-li v partnerském vztahu, je možné, že vám vás milovaný protějšek navrhne, abyste svůj vztah zpečetili také úředně. Budete skákat radostí. Nezadaní, váš idol vás pravděpodobně konečně pozve na rande.

 

Rak

Budete rádi, když váš protějšek bude hodně mluvit. Vám vyhovuje, že můžete mlčet. Váš protějšek bude stejně vědět, že ho milujete. Rozumíte si totiž skvěle i beze slov. Nesmíte ale mlčet celý den, to by se váš partner mohl začít brzy a rychle nudit.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Merkur ve vašem znamení vás dnes bude nabádat k bezmezné empatii. Vaše schopnost vžít se do pocitů druhých je skoro vrozená, takže vám to vůbec nebude dělat problém. Pokud se vám naskytne možnost, zúčastněte se nějaké charitativní akce. Budete ze sebe mít dobrý pocit.

 

Panna

Pozor na nervozitu, která vás ovládne. Postavení Luny vám není příliš nakloněno. V soukromí nechte partnerovi volnost a neptejte se, jak a kde tráví svůj volný čas. Vaší psychice celkem prospěje, když o vašem protějšku nebudete hned všechno vědět.

 

Váhy

Venuše ve znamení Raka může vytvářet velmi komplikované milostné situace. Pravděpodobně budete plní žádostí a citů, ale protějšek vám nebude dostatečně rozumět. Nezlobte se na něj, vše co dělá, dělá v dobré víře. Zkuste si spíše promluvit a vysvětlit mu své tužby.


Štír

V osobním životě nastane harmonie mezi péčí, kterou dáváte a přijímáte od svého protějšku. Uvědomíte si, že nemůžete pořád jen brát a nic za to neposkytovat. Váš protějšek bude vaším obratem velice mile překvapen a dá vám pořádně najevo svou lásku.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Dnešní den bude nepříznivý pro udržení klidné mysli. Můžete mít dojem, že se nedokážete na nic soustředit. Raději byste se neměli přemáhat. Uvědomte si, že je sobota a tak můžete klidně vypnout. Vaši nejbližší to pochopí a nechají vás relaxovat.

 

Kozoroh

Venuše v Raku vytvoří v oblasti lásky četné zkouškové chvíle. Budete pravděpodobně muset splnit několik úkolů, abyste svému protějšku dokázali, že ho opravdu milujete. Nezadaní budou muset podobné překážky překonat na cestě za svým vysněným idolem.

 

Vodnář

Dnešní den je skvělý pro lásku. V případě, že jste zatím ještě nezadaní, můžete se více věnovat námluvám, které budou úspěšné. Zadaní mají skvělou příležitost utužit svůj vztah a popřemýšlet o společné budoucnosti. Kolem lásky se bude točit úplně vše.

 

Ryby

Uvědomí si, že mají také právo na odpočinek. Je přece sobota, tak proč byste se měli zaobírat úvahami o práci a úklidem po vašich nezbedných příbuzných? Vezměte si hezkou knížku a zapomeňte na chvíli na okolní svět. Dobře vám bude i s rodinou.
 

TN.cz