Horoskopy

Horoskop na středu 13. listopadu: Nastává období radikálních změn

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 13. 11. 2019
Téma:

Štíři by měli oprášit rytířské ideály, kozorohy čekají radikální změny. Co vás 13. listopadu potká, prozradí středeční horoskop.

Beran

Věci dostávají spád. Cítíte, že se konečně můžete posunout kupředu. A máte pravdu! Hýříte nápady, které určitě realizujte, vaše okolí je ocení a vy sklidíte zasloužené ovoce. Jen si trochu dejte pozor na vaši paličatou hlavu a neprosazujte věci násilím.

 

Býk

Nerozčilujte se, mohli byste vyděsit své okolí, které si to sice zaslouží, ale vy víte, že klid a chladná hlava přináší mnohem lepší výsledky než zbytečné konflikty. Raději se sarkasticky usmějte a dejte povzneseně najevo, že vás nic nevyvede z míry.

 

Blíženci

Veškerou svoji energii zaměřte na všechny dávné sny a přání. Měsíc vstoupil do vašeho znamení a věci dostanou pozitivní spád, jen nepromarnit příležitost. Určitě nelenošte a pusťte se do díla, ať se brzy radujete z vašich snů, které se stanou realitou.

 

Rak

Čekají vás změny, kterých se budete děsit, ale není třeba. Jsou totiž velmi potřebné, i když se vám nemusí ani trochu líbit. V budoucnu však zjistíte, že to byly ty nejlepší nepříjemnosti ve vašem životě, bez nichž byste ustrnuli na jednom místě.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Dejte si pozor na průdušky, stačí i slabé ovanutí a můžete to odstonat. Uvařte si bylinkový čaj, zajděte si do sauny a dbejte zvýšené péče o vlastní tělo i zdraví. Moc se nepřemáhejte a hodně odpočívejte. Středa není vhodná pro nové projekty.

 

Panna

Budete si výskat radostí, což vám někdo ve vašem okolí může závidět a bude se snažit vám to překazit. Nenechte si den znechutit škarohlídy. Uvědomte si, že uchování radosti navzdory věčným stěžovatelům činí tuto zemi mnohem krásnější a lepší.

 

Váhy

Možná můžete pocítit podzimní únavu, to je v pořádku, snažte se nepřepínat. V klidu a s rozmyslem si rozvrhněte své činnosti do smysluplného rozvrhu a uvidíte, že i přes vyčerpání dokážete více, než jste si na počátku dne mysleli. Jen se vyhněte chaosu.

 

Štír

Zastaňte se slabších a utiskovaných. Nevzdávejte se dětských rytířských ideálů. I v našem blízkém okolí se nacházejí bytosti, které skrytě volají o pomoc. Nejen že pomůžete svým blízkým, ale i sami ze sebe budete mít dobrý pocit. Nebuďte lhostejní.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Vaše vztahy sice můžou být komplikované, není však na světě nic, co byste nedokázali vyřešit. Obzvláště co se týče společenských vazeb. Zamyslete se, kde se stala chyba, a snažte se ji odstranit a v budoucnosti se jí i natrvalo vyvarovat.

 

Kozoroh

Je načase udělat radikální změny ve vašem životě, po kterých jste vždy toužili, ale nepochopitelně jste se jich báli jako čert kříže. Zvyk je sice železná košile, ale ta je pěkně nepříjemná na nošení. Nebojte se a učiňte vše, abyste byli nespoutaní.

 

Vodnář

Měli byste se zaměřit na vaše nápady, kterými jste dříve hýřili, ale z nějakého důvodu jste je nedotáhli do zdárného konce. Navažte tam, kde jste přestali, a tentokrát neustávejte. Jejich realizací se posunete ve svém životě kupředu a zpátky ani krok.

 

Ryby

Všímejte si svých milovaných, které jste v moderní uspěchané době zanedbávali, což vás velmi mrzí. Však vy dobře víte, že vaši blízcí jsou pro vás vše a neměli byste je vyměňovat za nějaká pozlátka dnešní doby. Vaše pozornost se vám vrátí.

 

TN.cz