Horoskopy

Horoskop na středu 19. února: Nebojte se v lásce udělat první krok

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 19. 2. 2020
Téma:

Myslíte si už delší dobu na někoho ve vašem okolí? Nadbíhá vám sympatický kolega, ale zatím se neodhodlal k přímé nabídce schůzky? Vezměte věci do svých rukou a udělejte ten první krok vy. Potenciální protějšek to ocení. Berani by měli překonat lenost a více se soustředit na práci.

Beran

Snažte se více soustředit na svou práci a méně na všechno okolo. Poslední dobou jste roztěkaní a máte tendence podléhat nejrůznějším lákadlům. Vyhněte se lelkování a flirtování s přitažlivým kolegou a konečně dělejte práci, za kterou jste placeni.

 

Býk

Dnešek nebude skýtat žádné komplikace ani nástrahy. Povinnosti v zaměstnání budou rutinní, což vám svým způsobem bude vyhovovat. Dopřejte svému tělu i mysli odpočinek a nezatěžujte se zbytečným stresem. Načerpejte chybějící síly a najděte motivaci!

 

Blíženci

Jste od přírody spíše stydliví lidé, a proto vás dnes možná rozhodí otevřené flirtování jednoho z vašich kolegů. Neberte to tak vážně a přistupte na nevinnou hru. Ať už jste zadaní či bez závazků, nelamte si s tím hlavu. Jde jen o běžnou komunikaci.

 

Rak

Už dlouho máte podezření, že v pohledu jisté osoby se skrývá více než pouhá zvědavost? Pokud se dotyčný ještě stále neodhodlal, pomožte mu a navažte první kontakt. Brzy se dočkáte vřelého vyznání citů. Jděte štěstí naproti a buďte konečně spokojeni!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky, nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jste do někoho zakoukaní? Pokud jste se konečně dočkali a vaše city jsou po dlouhém trápení konečně opětovány, neváhejte ani minutu a jděte do vztahu na sto procent. Nová láska vás zcela ochromí, jen těžko budete schopni myslet na cokoliv jiného.

 

Panna

Naskytne se vám příležitost ke změně zaměstnání. Přestože jste od přírody spíše usedlí a máte rádi řád a zaběhlé postupy, možná je na čase, abyste udělali výjimku. Zpočátku to jistě nebude jednoduché. Věci, které však za něco stojí, nejsou zadarmo.

 

Váhy

Postavte se za slabší. Pokud dnes budete mít v zaměstnání pocit, že někdo neprávem kritizuje jednoho z vašich kolegů, neváhejte se za něj přimluvit. Rázně zasáhněte proti nespravedlivost a ukažte, na čí straně stojíte. Držte se svých životních zásad.

 

Štír

Nová láska zasáhne do vašeho života jako blesk z čistého nebe. Po mnoha letech zklamání a čekání se na vás konečně usměje štěstí a váš život bude rozjasněn nečekaným impulsem. Poučte se z minulých chyb a nenechte si lásku proklouznout mezi prsty.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Už dlouhou dobu přemýšlíte nad hypotékou či půjčkou? Pokud máte předem dobře promyšlené všechny detaily, na nic už nečekejte a zažádejte si o ní. Nemusíte se bát, že vám nebude vyhověno. Máte stálou práci a stabilní zázemí, půjčku získáte hladce.

 

Kozoroh

Dnes na vlastní kůži poznáte, že jsou od vás očekávány velké věci. Přestože jste až do dneška měli pocit, že vás šéf nedoceňuje, budete vyvedeni z omylu. Naopak do vás vkládá velké naděje, což vám dokáže svěřením důležitého projektu. Nezklamte jej.

 

Vodnář

Rádi objevujete nové věci a technika vás přímo fascinuje! Pokud jste zatoužili po jejím nejnovějším výkřiku, dobře si promyslete, zda za to peníze opravdu stojí. Jistě je to šikovná věcička, lehko se bez ní ale v životě obejdete. Naučte se šetřit.

 

Ryby

Ve svém oboru pracujete už dlouho a díky své pracovitosti a trpělivosti jste se stali nepostradatelnou součástí týmu. Pokud máte pocit, že si zasloužíte vyšší finanční ohodnocení či lepší pracovní podmínky, neváhejte promluvit se svým nadřízeným.

TN.cz