Horoskopy

Horoskop na středu 2. prosince: Dobrá hudba a vtip vám pomůžou

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Planeta Saturn nyní putuje znamením Vodnáře a planeta komunikace Merkur se pohybuje přes karmické Pluto Střelcem. Očekávejte zásadní události v oblasti rodiny, dětí a partnerů. Dobrá hudba vás naladí tak, že se zvládnete lehce přenést přes nedorozumění.

Beran

Občas podlehnete zbytečně trudným myšlenkám, ale naštěstí vám nikdy nevydrží dlouho. Pro vás by byla dnes ideální nějaká aktivita, která vám dodá veselou mysl a umožní vám zbavit se velké energie, kterou potřebujete uvolnit raději efektivně.

 

Býk

Planeta Saturn nyní putuje znamením Vodnáře. Bude působit především v oblasti zdraví a psychiky, které se navzájem budou ovlivňovat. Zkuste se zamyslet nad změnou životního stylu. Rovněž zvažte, jakou oblast svého života ukončit a s čím novým začít.

 

Blíženci

Budete toužit po nějakém netradičním vánočním dárku a nebude vás bavit na něj čekat. Zauvažujete o tom, zda byste si ho pod stromeček nemohli nadělit letos sami a na Ježíška nechat jenom ty drobnosti. Myšlenka, že už ho budete mít doma, je ono.

 

Rak

Všechny věci, které vás budou bavit, vám budou pěkně odsýpat pod rukama, až se bude vaše okolí divit, jak to děláte, že toho stíháte tolik. Navíc budete mít ještě tu moc nakazit ostatní svou dobrou náladou, což je dnes už skoro hotový zázrak.

 

NOVINKA - ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

 

Lev

Na vaši mysl přijdou myšlenky na studium a vy začnete přemýšlet, zda byste si neměli ještě v nějakém směru rozšířit obzory a udělat něco pro svojí další kariéru. Zvláště když je všude tolik zajímavých kurzů a různých online školení. Tak vybírejte!

 

Panna

Potěší vás vzkaz od někoho, koho už jste dlouho neviděli a s kým byste se rádi setkali. Domluvte si klidně setkání a pěkně si to užijte. Zasloužíte si relax a vaši blízcí pochopí, že také jednou potřebujete mít čas jenom sami pro sebe a své přátele.

 

Váhy

Budete naladěni na příjemnou strunu a svému okolí budete ochotni převést dokonce menší libozvučné vystoupení. Vaši náladu nějaké maličkosti nepokazí a dovedete svým blízkým poradit i s jejich záležitostmi. Pohodový den už jste potřebovali jako sůl.

 

Štír

Nesnažte se hrát ve všem prim, i když máte na to, abyste v různých oblastech vynikali. Dejte věcem raději volný průběh, ono vás to k výšinám může vynést i s mírnější snahou a nebudete v závěru dne tolik vyčerpaní. Pozitivní energie je silná.

 

MAGICKÉ ÚPLŇKY ROKU 2021
Jakou nebeskou podívanou nám připravil Měsíc v roce 2021? Co můžeme očekávat? Připravte se, bude to SILNÉ a MAGICKÉ!

 

Střelec

Planeta komunikace Merkur se pohybuje přes karmické Pluto Střelcem. Očekávejte zásadní události v oblasti rodiny, dětí a partnerů, i těch pracovních. Zkouška karmy ovlivní váš majetek a její zdolání bude odpovědí na to, zda majetek získáte, či ne.

 

Kozoroh

Dobrá hudba vás naladí do té míry, že budete ochotni přenést se přes dílčí neporozumění v různých oblastech vašeho života. Vtip vám navíc otevře dveře i tam, kde byste to rozhodně nečekali, a vy si budete moci připsat na své konto další body k dobru.

 

Vodnář

Občas vás někdo pořádně překvapí, a právě dnes to bude někdo, u koho byste to tedy rozhodně nepředpokládali. Nicméně umíte improvizovat a pohotové jednání vám nedělá potíže, takže se ke všemu postavíte přímo, a ještě z toho vytěžíte něco pro sebe.

 

Ryby

Netrapte se tím, co si o vás lidé v okolí myslí a co vám dávají najevo. Důležité je, abyste měli vztahy se svými blízkými vyřešené a vašemu okolí musíte dát prostor, aby se srovnalo. Pokud není úplně slepé, brzy si všimne, že vám zbytečně křivdí.

 

ts TN.cz