HOROSKOPY

Horoskop na středu 24. února: Musíte začít jednat s partnerem na rovinu

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Práce vám díky Merkuru ve Vodnáři půjde pěkně od ruky po celý den. Venuše je dnes poslední den ve Vodnáři a doma bude problém s přetlakem, stejně jako ve vašem vztahu. Musíte začít jednat s partnerem více na rovinu!

Beran

Rýsují se mnohá nedorozumění v mezilidských vztazích. Zejména v partnerství může docházet k odcizení. Častěji nastane tichá domácnost, ve které nebude k dýchání. Rozhodně neřešte nastalou situaci křikem a gejzíry výčitek. Jenom čas vše spraví.

 

Býk

V oblasti lásky se umíte velice dobře naladit na partnerovo nitro. Ten by měl ocenit především zájem. Empatie, s jakou se vciťujete do jeho starostí a zážitků, je nevšední. Budete si mít stále o čem povídat. Ideální je rozvíjet vztah co nejupřímněji.

 

Blíženci

Potřebujete hodně trpělivosti, abyste si udrželi duševní klid. Neklid vás bude ponoukat totiž k chování, které vyvolává nedorozumění, urážky a křivdy. Je třeba si uvědomit, že mnohé partnerské rozdílnosti nyní nelze změnit. Obrňte se trpělivostí.

 

Rak

Práce vám díky Merkuru ve Vodnáři půjde pěkně od ruky po celý den. Půjde o vzestupnou tendenci ve všech směrech, kterým se věnujete. Stihnete toho mnoho a bez velkých intelektuálních příprav, takže vám zbyde i čas na dobrou kávičku s vašimi kolegy.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Vaše vnitřní talenty vyplynou na povrch. Umíte se dobře nabízet a jste celou svou duší pohrouženi do témat, která souvisejí s prací. Zajímají vás i názory a zkušenosti kolegů. Nadřízeným říkáte vše bez obalu, mají vás za to rádi. Mluvíte slušně, k věci a bez jakýchkoliv zištných úmyslů.

 

Panna

Všichni vám obecně půjdou ještě více na ruku. Budete se divit, kolik lidí o vašich výkonech ví a žádají právě vás. Bude třeba začít více organizovat svůj pracovní čas. Neodříkejte ale nic zajímavého. V osobním životě vám nic momentálně neuteče.

 

Váhy

V rodině panuje hodně názorů na vaši práci. Vy se ale chováte jako by se nechumelilo a dál si děláte poctivě své. Členové rodiny nevědí, jestli si z nich děláte legraci, nebo je berete jenom na lehkou váhu, každopádně si nakonec získáte respekt.

 

Štír

Vaše drahá polovička vás nezklame a ukáže se, že spolu dovedete komunikovat, aniž by lítaly talíře vzduchem. Veškeré nepříznivé partnerské chyby využijete k ponaučení se. Ani jeden z vás nebude navíc mít chuť toho druhého vodit za nos nebo provokovat.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Poklesne vám nálada a mezi vámi a partnerem se vzájemná porozumění přehoupnou do minusových položek. Jestliže se vám chce být o samotě, rozhodně se nenuťte do společných aktivit, vzešla by z toho křeč a protějšek by nevěděl, jak se tvářit.

 

Kozoroh

Bude nutné obrnit se trpělivostí – ta sice přináší růže, ale senzibilního porozumění se nyní nedočkáte. Potřebujete se věnovat sami sobě a najít si tak skrze duševní práci oporu, která vám bude pomáhat v podobně náročných dnech jako je ten dnešní.

 

Vodnář

Venuše je dnes poslední den ve vašem znamení a doma bude problém s přetlakem, stejně jako ve vašem vztahu. Musíte začít jednat více na rovinu! Alespoň partner i ostatní uvidí, že si nevymýšlíte výmluvy a umíte říci, co opravdu cítíte a proč.

 

Ryby

Nedbejte pranic na to, co říká vaše okolí, a jednejte podle svého srdce. Pokud to, o co usilujete, není jenom vzdušným zámkem, ale stavením s pevnými základy, nakonec to opravdu spatří světlo světa. A vaše okolí vám ještě vysloví respekt.

ts TN.cz