horoskopy

Horoskop na středu 27. ledna: Važte si víc toho, co máte doma!

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Vlivem Marsu v Býku se musíte podřizovat lidem, jejichž pracovní kvality jsou špatné, ale jsou to protekční jedinci. Buďte trpěliví. V oblasti rodiny jste vlivem zítřejšího Úplňku nesví. Měli byste se víc zajímat o blaho vašich dětí.

Beran

Pro lidi okolo, ať už v práci nebo doma, jste pověstným majákem, který je dovede vyvést ze stresových stavů. Vy jim rozumíte a každému dodáváte odvahu a sebevědomí. Za hvězdu jste navíc i v péči o domácnost, baví vás vaření a vše, co se týká dětí.

 

Býk

Po pracovní stránce se vám daří najít velký kolektiv lidí, kteří ve vás vidí boha. Jste nesmírně motivující osobou, a proto vás vyhledávají zejména mladí, nezkušení lidé, kteří jsou dychtiví po všestranných informacích. Dbejte na to, co sdělujete.

 

Blíženci

Od odpoledních hodin se pokuste dát najevo, že jste spokojení s výsledky svých dětí. Nejde o reálně dosažené cíle, ale o vaše vyjádření uznání. Je třeba vašim potomkům zvýšit sebevědomí a ukázat, že si vážíte toho, jak se snaží a co vše dělají.

 

Rak

Do konce pracovní doby je třeba dodělat veškeré pracovně-finanční záležitosti. Pokuste se proto s nasazením věnovat svojí práci, která vyžaduje inteligenci, vtip a podporu okolí. Nejenže tak splníte všechno, co je zapotřebí, ale budete na sebe pyšní.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Pokuste se být méně dominantní, ve většině případů tím pouze maskujete vnitřní nejistotu. Klidně svým blízkým doma nebo kolegům v práci přiznejte, že si s mnoha věcmi nevíte rady, nebo prostě potřebujete jenom pokonejšit. Otevřenost uvítají všichni.

 

Panna

V oblasti rodiny jste vlivem zítřejšího Úplňku nesví. Rozumově víte, že byste se měli zajímat o blaho vašich dětí, rodičů a dalších rodinných příslušníků, avšak ve skrytu duše vás jejich záležitosti nudí, nezajímají, a často dokonce přímo obtěžují. Jste trochu morousové.

 

Váhy

Je ideální čas pro řešení balvanů z minulosti na vašem srdci. Můžete se konečně dočkat úlevy, kdy vaši rodiče prozřou a uznají svá pochybení. Potřebovat ale budete velkou dávku sebeovládání, protože vás čeká celá řada emočně vypjatých chvil.

 

Štír

O detaily chodu domácnosti se nezajímáte. Jste ale velkorysí, a jestliže vás protějšek, děti, rodiče či jiní příbuzní požádají o podporu, tak jim dáte všechno, co můžete. Doma se u vás tak budou, jak se zdá, potkávat hospodyně, pradlena, kuchař.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

V zaměstnání vás čeká těžký čas. Vlivem Marsu v Býku se musíte podřizovat lidem, jejichž pracovní kvality jsou špatné, ale jsou to protekční jedinci. Někteří z vás proto začnou pomýšlet na výpověď. Nic se ale nejí tak horké, jak se uvaří, tak tomu dejte čas.

 

Kozoroh

Můžete se těšit na zajímavé domácí události. Často vám sice potečou nervy, ale vždy budete mít dojem, že vás vaši blízcí milují. Nejednotné názory se doma i ve vztahu nyní teprve tříbí, takže nechte věcem trochu fatalisticky volný průběh a uvidíte.

 

Vodnář

Vy se nemusíte bát, že by se u vás v rodině děly při dnešku nějaká dramata. Naopak doma narůstá pocit bezpečí. Jste tam v pohodlí a nemáte jediný důvod utíkat jinam. Využijte toho blahodárného klidu a udělejte si v ložnici nebo v obýváku malou oázu.

 

Ryby

Budete na očích ještě více než v předešlých dnech, ale zlom nastává v tom, že se o názory vašich příbuzných ani spolupracovníků, na rozdíl od včerejška, přestanete zajímat. Popularita v rodině i práce vám přestane vadit a jste mnohem svobodnější.

ts TN.cz