Horoskopy

Horoskop na středu 3. června: Nebojte se svěřit či požádat o pomoc

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 3. 6. 2020
Téma:

Pokud vám na vašem vztahu s partnerem něco vadí, promluvte si – diplomaticky, bez výčitek a přímo. Hovořit o problémech není žádná hanba, stejně tak prosba o pomoc v případě, že si sami nevíte rady. Středa se u řady znamení může nést v duchu drobných rozepří a hádek, nenechte se jimi vykolejit, jsou to jen zrnka písku na vaší cestě.

Beran

Nemáte rádi, když vás někdo poučuje a snaží se vám říkat, jak a co máte udělat. Partnerovy rady však dnes s velkou radostí přivítáte. Dostanete se do situace, kdy na rozhodnutí nebudete stačit sami. Neváhejte svou milovanou polovičku požádat o pomoc.

 

Býk

Životní zkušenosti a pár nepříjemných situací vás přivedlo k šetrnějšímu zacházení s financemi. Jste šetřílci a uspořili jste si slušnou částku na horší časy. Budete však mít nutkání využít svou finanční rezervu pro své potěšení. Odolejte pokušení.

 

Blíženci

Nespolehlivost milované polovičky se pro vás poslední dobou stává neúnosnou. Přestože je vaše partnerství založeno na přátelství a lásce, jen těžko se dá udržet vztah bez bezpodmínečné důvěry. Otevřeně si promluvíte s partnerem o svých pocitech.

 

Rak

Rozhovor s jistou osobou pro vás dnes bude velikou inspirací. Budete mít příležitost vyslechnout si životní příběh člověka, který už mnohé dokázal. Podělí se s vámi o své zkušenosti a moudrost. Dotyčný vám promluví do duše a mnohé se pro vás změní.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to HNED TEĎ!

 

Lev

Vždy jste si přáli naučit se cizí jazyk? Přestože máte pocit, že je to prakticky nemožné, nenecháte si ujít příležitost a zapíšete se na jazykový kurz. Objevíte v sobě skrytý talent a nové znalosti vám otevřou mnohé obzory. Nikdy není pozdě na změnu.

 

Panna

Kdy naposledy jste utratili peníze jen pro své vlastní potěšení? Přestože jste šetřílci a život vás naučil šetrnosti, udělejte si pro jednou radost a potěšte se maličkostí. Vyrazíte na nákupy s přáteli a pořídíte si nové oblečení či elektroniku.

 

Váhy

Důvěra je klíčem ke spokojenosti každého vztahu, je ale velmi křehká. Vzpomenete si na sliby, které jste dali dětem, a i přes nabitý program si najdete čas na jejich realizaci. Nedopustíte, aby se ve vás ratolesti zklamaly a půjdete jim příkladem.

 

Štír

Jistá novinka vás dnes vyvede z míry. Díky nečekaným zprávám budete tak trochu rozladění a na náladě vám také moc nepřidají. Nedělejte však unáhlené závěry. Vypudíte nehezké myšlenky a představy z hlavy a raději se budete soustředit na svou práci.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V partnerství jste spokojení. Čím déle jste však ve vztahu, tím více se dostávají na povrch nehezké vlastnosti vašeho protějšku. Nedopustíte však, aby vás jeho majetnické sklony omezovaly. Vytyčíte jasné hranice a zajistíte tak spokojenost ve vztahu.

 

Kozoroh

Marnotratnost vaší milované polovičky vám dnes bude připadat hloupá. Jste pragmaticky založení a nohama stojíte pevně na zemi, některé partnerovy vlastnosti vám proto občas lezou na nervy. Najdete však dostatek tolerance a nebudete nic komentovat.

 

Vodnář

Jste čerstvě zadaní? Přestože si partnerství užíváte a vše klape podle vašich představ, začnou vám lézt na nervy nároky vaší polovičky. Protějšek s vámi chce trávit veškerý čas, což vám nebude vyhovovat. Jste nezávislí a budete se cítit připoutaní.

 

Ryby

Nejistota ve vztahu vás bude užírat. Přestože partnerovy činy ukazují bezpodmínečnou lásku a náklonnost, nebude vám to stačit. Chcete přímo slyšet, že vás protějšek opravdu miluje a považuje za životního partnera. Vaše pochyby by ho však mohly mrzet.

TN.cz