Horoskopy

Horoskop na středu 5. května: Dnes je vhodný den k hledání práce

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Dejte dnes pozor na Neptuna, který je spojen s možností různých intrik. A co se týče finančních výdajů, poslechněte rady Jupitera a držte se dnes raději zpátky. Den přeje hledání práce. Máte šanci někoho oslnit.

Beran

Pokud patříte mezi ty, kteří hledají zaměstnání, pořádně se zamyslete. Jste spontánní lidé, kteří místo plánování raději hned jednají. Volba povolání však za zamyšlení stojí, uznáváte? Navíc se dnes najdou doma tací, kteří vám s tím rádi pomohou.

 

Býk

Hvězdy pro vás, kteří momentálně práci sháníte, mají dobrou radu. Předkládejte ke svým žádostem svou fotografii nebo upřednostňujte osobní jednání - vaše charisma má totiž teď velkou moc a vy můžete oslnit někoho velmi důležitého pro budoucnost.

 

Blíženci

Pozor dnes na Neptuna, který je spojen s možností různých intrik. Zejména v době kolem pozdního odpoledne buďte opatrní. Je důležité vymezit termíny a přesně vědět, co je od vás očekáváno a naopak, co vy můžete předpokládat zase od těch druhých.

 

Rak

Pokud se hrdě hlásíte k uchazečům o zaměstnání, máte velmi hezké příležitosti! Vhodným směrem jsou on-line aktivity, práce v sítích, skupinách či organizacích. Doma se naopak věnujte tomu, co vám dělá radost již vskutku dlouho a máte to vyzkoušené.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA KVĚTEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Patříte mezi obchodníky, pracovníky s kovy, výrobce zbraní, intelektuály či inženýry v oboru hydrauliky? Tak s chutí do práce, jste favority pro úspěšný posun! I v jiných oborech se ale bude dařit a dočkáte se i záslužného poplácání po ramenou doma.

 

Panna

Buďte při dnešku obzvláště pečliví. Vaše všímavost není také na škodu, dobře víte, co se děje v pracovně vašeho zaměstnavatele a na poradách - mnozí máte vykročeno k povýšení! Jenom chce všechno správně uchopit. Doma se nechte naopak rozmazlovat.

 

Váhy

I když něco neklapne, není zapotřebí věšet hlavu, neboť v kariéře rozhodně nejste žádní břídilové, absence úspěchů se nekoná! I když nedostanete post generálního ředitele, dokážete dosáhnout potěšujících výsledků, což vás uklidní. Hodně štěstí!

 

Štír

Na pohyby na vašem bankovním účtu má v tomto čase markantní vliv Merkur a Venuše. Jejich spiknutí do kvadratury nemusí být pro vaši peněženku zrovna med, takže uvážlivost v investicích je teď na místě. Což ale neznamená, že blízké vezmete na hůl.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Rovinu profesního pohledu je teď dobré obohatit o určitou praktičnost a nepodceňovat méně důležitou činnost rutinní. Nesnášíte fádní věci a máte oči jen pro velké obzory, nicméně tentokrát je třeba to přehodnotit. Doma bude též zapotřebí přidat.

 

Kozoroh

Vyjednávejte s šéfy o možnosti vyšší pozice či zvýšení platu, výsledky těchto debat se v následujícím čase ukáží jako velmi potěšující. Vaše zvýšená tvořivost je v tomto dni alfou - omegou. Zkuste doma udělat menší jarní reorganizaci nebo v šatníku.

 

Vodnář

Držte se dnes zpátky a poslechněte rad Jupitera, který dnes varuje před investováním. Že se zaměříte na dlouho plánovanou koupi auta? I kdyby vám to penízky dovolovaly, narazíte na rozmrzelost rodinné rady. Raději se běžte uklidnit do přírody s přáteli.

 

Ryby

Nebudete vědět, kde vám hlava stojí, protože existuje možnost zapojení se do nějakého velkého projektu, a to bývá vždy poněkud stresující. Konečné termíny totiž považujete za Damoklův meč, který se vám neodbytně houpá nad hlavou. Zrelaxujte se doma.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz