Horoskopy

Horoskop na středu 8. dubna: Dnešní úplněk vám vnukne nové nápady

Horoskop - středa
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
8.4. 2020 5:55
Téma:

Měsíc je vstupuje do fáze úplňku a vám přináší možnost ve vašem životě provést dlouho očekávané změny. Zkuste se dnes na sebe do zrcadla usmívat, namísto mračení. Uvidíte, že i drobná změna může vést k mimořádným a neočekávaným výsledkům.

Beran

Dnešní úplněk ve znamení Vah zvýrazňuje záležitosti partnerských vztahů, včetně manželských, a všeho, co se týká dlouhodobého soužití. Vnese jasno do vztahových záležitostí, ale také dohod a smluv. Možná vše nedopadne, jak jste si představovali.

 

Býk

Do popředí zájmu Býků dnešní úplněk přináší záležitosti související se zaměstnáním. Hodně budete prožívat také zásadní témata a tvůrčí záliby, které máte společné se svým protějškem. Je to pro upevnění vašeho vztahu velice důležité, nebraňte se tomu!

 

Blíženci

Dnes se na svět v žádném případě nemračte. Nemáte k tomu přece ani žádný racionální důvod. A nezapomeňte - kdo se mračí na Škaredou středu, bude se mračit každou středu po celý rok. A to by vám mohlo pěkně zkomplikovat osobní vztahy i vaši kariéru.

 

Rak

Ranní úplněk přinese trochu nervozity, neklidní Raci. Mohou se vyskytnout obavy spojené s vaší domácností a bydlením. I když začnete pochybovat nad záležitostmi kolem nákladů a rodinného rozpočtu, nedělejte si starosti. Po kontrole vše dopadne dobře.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Dnes ráno nastává úplněk. Je to trochu nervóznější období, tak zachovejte klid. Ve vašem znamení zdůrazňuje každodenní rutinu, volnočasové zájmy, studium a záležitosti vašich sourozenců. Dokonce budete muset na Škaredou středu řešit nepříjemnosti se sousedy.

 

Panna

Svět je zrcadlo. Mračte se a bude se na vás také mračit, zasmějte se a bude vám veselým společníkem. Dnes je Škaredá středa a mračení se zakazuje! Zapomeňte na starosti, vaši blízcí si přece zaslouží mít doma veselého, odpočatého a vášnivého člověka!

 

Váhy

Radujte se, veselé Váhy, dnes je váš šťastný den! Navíc dnešní úplněk ve Vahách nechá na hladinu vyplout všechny vaše osobní kvality. Váš šarm a charisma působí velmi silně na vaše okolí a excelujete rovněž v práci. Dnes vám prostě patří celý svět!

 

Štír

Dnešní úplněk vám, zmatení Štíři, přinese něco zcela zvláštního. Mohou vyvstat zajímavé situace, na které má vliv dění z dřívějška či vaší minulosti. V éteru je signál, který vám napoví, jak co nejlépe a nejefektivněji recyklovat úspěchy z minulosti!

 

TÝDENNÍ TAROT
Vytáhněte si ZDARMA tarotovou kartu s výkladem pro každý den v týdnu!

 

Střelec

Ráno nastal úplněk, který má vliv i na vaše znamení. Doporučuje vám na Škaredou středu posezení s některým z přátel nebo obnovení nějakého společného plánu. Nevyhýbejte se ani procházkám jarní přírodou. Nemáte proč, i tam se s rodinkou příjemně pobavíte.

 

Kozoroh

Jste rozvážní a opatrní a dnešní úplněk vám navíc přináší tendenci těžit z dobré reputace. Vaše trpělivost, čestnost a soběstačnost se stávají mocným atributem pro posun v kariéře. Jste také diplomatičtější, takže povýšení by nemělo nic stát v cestě.

 

Vodnář

Ranní velikonoční úplněk postavil do popředí vašich zájmů hlubší filozofické debaty. Máte pocit, že za vším je ještě nějaký další svět a chcete se o tyto názory podělit. Může se také vyskytnout nutnost řešení situace kolem studia některého člena vaší rodiny.

 

Ryby

Možná se necítíte právě jako zaměstnanec roku, ale nemračte se nad tím. Dnes je Škaredá středa a mohlo by vám to zůstat. Za pár týdnů se hvězdy posunou a vás zasáhne takový příval kreativity a pracovitosti, že budete rádi, že jste si teď odpočinuli.

TN.cz