Horoskopy

Horoskop na úterý 13. dubna: Čeká vás překvapení, zjistěte, v jaké oblasti!

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

V zaměstnání dostanete vlivem Merkuru možnost předvést všechno, co ve vás je. Rozhodně ji nezahoďte! Dnes vám hvězdy přejí především v oblasti financí. Čeká vás totiž do jisté míry překvapivá peněžní odměna!

Beran

Dnes budete mít opravdu šťastný den, a to ve všech sférách života. Ať už půjde o zaměstnání, vztahy s kolegy, lásku, flirt či rodinu, bude se vám dařit na plné čáře. Proto tento den využijte k odstranění nedořešených sporů a jiných nepříjemností.

 

Býk

Oprostěte se v úterý od přízemních starostí typu úklid, účty a tak podobně. Místo toho navštivte bezstarostný svět fantazie a na obláčku ideálů vyrazte třeba na online nákup oblečení. Pro jednou nekoukejte na peníze a kupte si, co se vám opravu líbí. Zasloužíte si to!

 

Blíženci

Čeká vás příjemný rozhovor s osobou opačného pohlaví. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí a možná i pár pikantností. Důvěra bude oboustranná, proto rozhodně nikomu nevyzraďte, co jste se dozvěděli. Mohli byste toho trpce litovat! Tak žádné drby.

 

Rak

V zaměstnání dostanete vlivem Merkuru možnost předvést všechno, co ve vás je. Rozhodně ji nezahoďte! Taková šance by se už nemusela opakovat. Chopte se jí proto nekompromisně a všem ukažte, že dokážete velké věci. Sklidíte nehraný obdiv přítomných kolegů i šéfa.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

K nelibosti vašich kolegů vám dnes úspěch doslova spadne do klína. I když jste si ho zdánlivě nezasloužili, svou pílí a poctivostí jste ho už dávno odpracovali. Proto se nenechte vyvést z míry jízlivými poznámkami svých závistivých spolupracovníků.

 

Panna

Dnes zažijete zajímavé setkání. Zda bude pozitivní nebo negativní záleží na mnoha okolnostech. Shodou náhod totiž narazíte na svou dávnou lásku. Připomene vám to jak okamžiky štěstí, tak i momenty, které byste ze své mysli nejraději úplně vytěsnili.

 

Váhy

Dnes vám hvězdy přejí především v oblasti financí. Čeká vás totiž do jisté míry překvapivá peněžní odměna! Okamžik ohromení rychle vystřídají úvahy nad tím, jak s nečekaným dárkem naložit. Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte na své blízké.

 

Štír

Ve svém okolí narazíte na velmi nepříjemnou lidskou vlastnost - závist. Ať už budou její projevy jakékoliv, nenechte se vyprovokovat k unáhlenému či popuzenému jednání. Ti, co vám nepřejí, by toho jenom využili. Nedejte jim k tomu žádnou příležitost.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Právě teď je ideální doba pro velkou životní změnu. Ve vašem případě se tato změna bude týkat kariéry. Pokud máte pocit, že vás současná práce nenaplňuje, nebaví a že byste se chtěli posunout dál, neváhejte a začněte s hledáním nového zaměstnání.

 

Kozoroh

Nikdo není dokonalý a i vám, kteří jste obvykle v práci až přehnaně precizní, se dnes přihodí pár drobných nehod a nezdarů. Vše se vám ale podaří velice rychle napravit a po zbytek dne už najedete na své obvyklé tempo a naprosto bezchybný výkon.

 

Vodnář

Když si nevíte rady, obvykle se poradíte se svými přáteli. I dnes vyhledáte jejich pomoc, tentokrát v oblasti milostných vztahů. Vaše soužití s partnerem je totiž v poslední době všechno jen ne bezproblémové. Rady kamarádů si pozorně poslechněte.

 

Ryby

Nesnášíte konflikty a hádky jsou to poslední, o co stojíte. Proto vás velice rozhodí, když vám partner ztropí obrovskou žárlivou scénu. Opětováním křiku si ovšem moc nepomůžete. Snažte se zachovat klid a dejte protějšku najevo, že šílí zbytečně.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz