Horoskopy

Horoskop na úterý 14. ledna: Seberte odvahu vsadit na své schopnosti

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 14. 1. 2020
Téma:

Pokud se necítíte dobře na místě, které vám sice přináší pravidelný příjem a klidný život, ale není pro vás to pravé, nebojte se učinit změnu. Občas to nejlepší, co můžete udělat, je vystoupit ze své komfortní zóny a pustit se do neznámých vod. Aktuálně můžete jen získat.

Beran

Není nic lepšího než si zajít do společnosti, třeba na koncert. Mezi lidmi potkáte nové zajímavé tváře, na něž si určitě vezměte kontakt, protože se bude jednat o osoby, které budou vaší krevní skupinou. Máte vyhlídky na navázání velmi dobrého přátelství.

 

Býk

Je načase se vzchopit ze všech vašich starostí s minulými vztahy. Ex-partneři jsou ex-partneři, jsou již v propadlišti dějin, tak nevyvolávejte staré duchy mrtvých vztahů, protože se nikdy nesejdete na stejné frekvenci. Začněte sami psát svoji budoucnost.

 

Blíženci

Není nic horšího než zrada blízké osoby, ke které jsme chovali city. Ať se jedná o kamaráda nebo partnera, vždy to bolí. Srovnejte si v hlavě, zda jim odpustíte, jsou to jen lidé. Rozhodně ale nezapomínejte. V roli splachovací osoby byste nebyli šťastní.

 

Rak

Zkuste změnit svoji životní cestu na něco více odvážnějšího, ale vašemu srdci bližšího. V pozici, ve které nejsme šťastní, ale máme své jisté korýtko, žijeme sice pohodlným životem, ale za cenu ztráty víry v sebe sama. Zaměřte se na to, co opravdu chcete.

 

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Vaše vztahy s matkou vás ovlivnily mnohem více, než si chcete připustit. Můžete sice nenávidět její slabosti, ale podívejte se na sebe do zrcadla. Neděláte stejné chyby? Vemte svoji matku na oběd a snažte se o hezký rozhovor. Přemýšlejte, co vše vám dala.

 

Panna

Lidé k vám mohou být vlažní, protože chvíli trvá, než si je pustíte k sobě. Všichni nemají čas na obléhání pevnosti, to jim nemůžete vyčítat. Pokud toužíte po hlubších vztazích s vašimi známými, vyviňte iniciativu a pozvěte je na pivko. Půjdou rádi.

 

Váhy

Lidé nejsou bezedná studna rad. Nemůžete se stále spoléhat na ty ostatní, že najdou řešení za vás. Chtějí vám pomoci, ale neví, co přesně je to pravé pro vás. Řešte své problémy více sami se sebou a nespoléhejte se na ostatní. Jste přeci dospělí, ne děti.

 

Štír

Pokud ztrácíte víru v sebe sama, nemůžete čekat, že se vám zadaří. Kde je vaše legendární sebevědomí a nezlomná vůle? Přemýšlejte nad věcmi z jiného úhlu pohledu, abyste našli řešení. A buďte těmi válečníky, kterými opravdu jste. Vše se pak vyřeší.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 


Střelec

Nemůžete se zabývat více věcmi najednou, to nikomu nedělá dobře. Samozřejmě, rozšiřujte si obzory i mimo svůj obor, ale nezanedbávejte kvůli tomu svoji vlastní cestu. Vyhraďte si více času na jednu věc, po které toužíte nejvíc a věnujte jí pozornost.

 

Kozoroh

Věci se dávají do pohybu, jen se nesmíte bát následků, které nejsou vůbec špatné. V podvědomí máte ukrytý strach, který si nepřipouštíte a bojíte se, že jej máte. Přiznejte si svoje dětinské strachy a ovládnete je jednou provždy. Nikdo není Herkules.

 

Vodnář

Nemluvte moc nahlas před osobami, které neznáte, ale chcete na ně udělat dojem skrze své historky s podivnými lidmi. Pomlouvání neznámých osob nemají lidé v lásce a moc úspěchu s nimi nebudete mít. Raději hovořte o svých vlastních názorech a postojích.

 

Ryby

Nic není tak zlé, aby nemohlo být hůř. To je sice pravda, ale nepoužívejte toto rčení jako výmluvu, abyste se vyhnuli řešení svízelné situace, která vás trápí. Jiní lidé se mají hůř, ale to neznamená, že vy budete mučit sami sebe něčím, co se vám nelíbí.

TN.cz