Horoskopy

Horoskop na úterý 18. května: Planety vám radí šetřit! Nákupy si odpusťte

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Pokud se snažíte o novou práci, nebude vám nic stát v cestě. Nebojte se udělat rozhodující krok, Mars v Raku stojí na vaší straně. Planety z finanční sféry vám dnes radí šetřit! Raději si proto odpusťte zbytečné nakupování. Finanční rezerva se bude hodit!

Beran

Dnes se bude dařit zejména studentům a dalším, kteří se musí jakýmkoliv způsobem vzdělávat. Hvězdy totiž přejí učení a uvidíte, že veškeré informace budete nasávat doslova jako houba. Využijte proto dnešní příznivé konstelace a zapracujte na sobě!

 

Býk

Pracovně se budete cítit nedocenění. Důvod? Zdá se vám, že váš nadřízený mnohem více vyzdvihuje výkony vašich kolegů. Pravdou však je, že jste na sebe až příliš přísní. Věřte, že váš šéf moc dobře ví o vašich kvalitách. Jen to nedává tolik najevo.

 

Blíženci

Finance vám dnes radí jediné, šetřit! Vyvarujte se proto přehnaného utrácení a nákupy si raději odpusťte. To nejlepší, co můžete s uspořenými penězi udělat, je investovat je do svých potomků. Uvidíte, že finanční rezerva se bude v budoucnosti hodit!

 

Rak

Nechybí vám smysl pro logiku a pragmatičnost. Bohužel se musíte smířit s tím, že ne všichni na pracovišti jsou na tom stejně. Dnes se kvůli tomu dostanete do křížku s jistým kolegou, kterého vaše argumenty vytočí. Přesto se nedáte a prosadíte svou!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Vaše pracovní aktivita opadne, zejména ve srovnání s předchozími dny. Však také potřebujete odpočívat a relaxovat! Dnes se proto do ničeho nenuťte a raději se věnujte jen sami sobě, svým přátelům, rodině a zálibám. Úterý si tak maximálně užijete!

 

Panna

Nemáte rádi nedokončenou práci, a proto se po hlavě vrhnete do povinností! Rozdělaná práce vám půjde od ruky. Navíc se při ní skvěle odreagujete. Ne nadarmo se říká, že dělání smutky zahání. Uvidíte, že po fyzické námaze se vše bude zdát jednodušší.

 

Váhy

I když se snažíte být za každých okolností upřímní, dnes se dostanete do situace, kdy bude lepší jistou věc zamlčet. Nebude vám to sice příjemné, nicméně se budete řídit rčením, že účel světí prostředky. Nakonec vše dobře dopadne, uvidíte!

 

Štír

Váš vztah projde menší krizí. Nebude se však jednat o nic vážného, i když výměna názorů bude poněkud vášnivějšího charakteru. Bouřka se však rychle přežene a váš vztah se opět vrátí do normálních kolejí. Hrozba rozchodu tak bude úspěšně zažehnána.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V zaměstnání budete mít sklony prosazovat své názory více, než je zdrávo. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Hádkám s kolegy se dnes asi nevyhnete. Přesto se snažte argumentovat v klidu a vyhněte se osobním útokům. Později byste toho litovali!

 

Kozoroh

V zaměstnání se dnes raději vyhnete experimentům a budete pracovat osvědčenými způsoby. Kolegové se vám za to možná budou vysmívat, vy však víte, že váš konservatismus má své opodstatnění. Koneckonců, až budoucnost ukáže, kdo se bude smát naposled!

 

Vodnář

Usilujete o novou práci? V tom případě vám dnes nebude stát nic v cestě! Nebojte se udělat rozhodující krok. Mars v Raku stojí na vaší straně a uvidíte, že rozhodně nebudete litovat. Připravte se však na to, že jistým překážkám se přece jen nevyhnete.

 

Ryby

Dnes bystře poznáte, že s jistým vaším kamarádem není něco v pořádku. Nabídnete mu proto bez váhání pomocnou ruku. Kamarád bude dost možná zaskočený, nicméně věřte, že vaši laskavost rád přijme. Ví, že mu své dobré skutky nebudete nikdy vyčítat.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz