HOROSKOPY

Horoskop na úterý 19. ledna: Máte šanci změnit svůj život, využijte ji!

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Slunce dnes vstupuje do Vodnáře a vy máte pochybnosti o partnerovi. Měli byste se snažit eliminovat nepodloženou nedůvěru. Ale díky tomuto vlivu se vám také podaří udělat z kolegů věrné přátele.

Beran

Budete mít pocit, že nejste dostatečně oceněni. Výsledkem bude nespokojenost projevující se zvyšováním hlasu, netrpělivostí a ostřejšími výrazy také nebudete šetřit. Docílíte tím však jenom toho, že se vám budou vyhýbat jak přátelé, tak celá rodina.

 

Býk

Na úkoly v zaměstnání se budete s předstihem připravovat doma. Moc dobře si totiž uvědomujete, že konkurence je veliká a pokud ji chcete předčít, musíte pracovat více než ostatní. Píle se koneckonců vyplatí. Nemyslete si, že šéf nevidí vaši snahu!

 

Blíženci

Vlivem vstupu Slunce do znamení Vodnáře se vám podaří udělat z kolegů věrné přátele. Moc dobře si totiž uvědomujete, že pokud vám to má na pracovišti klapat, vzájemná důvěra a podpora jsou nejdůležitějšími pilíři úspěchu. Vaši spolupracovníci mají stejný názor.

 

Rak

Večer dnes strávíte s přáteli ve veselém rozpoložení. Budete se bavit na všechna možná témata a dozvíte se také mnoho zajímavostí ze života jiných. Zároveň se však neubráníte srovnání, ze kterého váš život nevyjde sice špatně, ale také ne nejlépe.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Slunce dnes vstupuje do Vodnáře a vy máte pochybnosti o partnerovi. Měli byste se snažit eliminovat nepodloženou nedůvěru. Váš vztah tím trpí více, než jste ochotni si přiznat. Zkuste se proto oprostit od iracionálních úvah a soustředit se na to dobré!

 

Panna

Zásluhou partnera dnes přijdete k nemalým penězům. Překvapení bude veliké a neměli byste zapomenout na svůj protějšek, bez kterého by se vám něco takového nikdy nepovedlo. Vyjádřete mu svou vděčnost a peníze utraťte tak, abyste měli radost oba!

 

Váhy

Na obzoru se rýsuje vážný vztah, což ve vás vzbuzuje rozporuplné pocity. Na jednu stranu jste rádi a pulzuje ve vás nadšené očekávání, ovšem zároveň se bojíte změny dosavadního způsobu života. Pokud onen krok neuděláte, nikdy se nepohnete z místa!

 

Štír

Noví přátelé vám otevřou dveře na správná místa! Výsledkem bude důležitá životní změna, po které jste již dlouho toužili. Využijte na maximum i příznivého vstupu Slunce do znamení Vodnáře a snažte se z toho vytěžit co nejvíce! Takové šance se neopakují často.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Dnešek strávíte s kolegy při práci na týmovém úkolu. I když zpočátku budete lehce otrávení a nejraději byste se všem klidili z očí, nakonec se z povinnosti vyklube dobrá zábava. Navíc se při ní sblížíte s mnoha spolupracovníky, které dosud neznáte.

 

Kozoroh

Podaří se vám získat srdce jisté osoby. Zdaleka ale ještě nemáte vyhráno, proto rozhodně neusněte na vavřínech. Snažte se dotáhnout věc do konce! I když se možná nyní zdá, že je vše jasné, počátky vztahu jsou nejsložitější a nejdůležitější fází!

 

Vodnář

Slunce dnes vstoupí do vašeho znamení a vy se seznámíte se zajímavým člověkem, jehož životní postoje a názory vám jsou sympatické. Zatoužíte o dotyčném zjistit více, zde však narazíte na nepřístupnost a obavy. Připravte se, že potrvá, než získáte důvěru.

 

Ryby

Někdo se s vámi bude chtít seznámit. Pravděpodobně však, vlivem Merkuru ve Vodnáři, narazí na nepřístupnou hradbu chladu a nezájmu. Snažte se dotyčného trochu víc poznat! Dokud tak neučiníte, nikdy nezjistíte, o co ve skutečnosti přicházíte. Mohli byste litovat!

ts TN.cz