Horoskopy

Horoskop na úterý 2. června: Nezadaní mají šanci najít novou lásku

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 2. 6. 2020
Téma:

Pokud toužíte po troše romantiky, úterý je ten správný den na její realizaci. Nezadaným se výrazně zvyšují šance na nalezení toho pravého protějšku. Ti, kteří již delší dobu setrvávají ve vztahu, mají šanci na jeho oživení. S partnerem budete mít pocit, že jste se zamilovali teprve včera. Nebraňte se milostným vzplanutí.

Beran

Na pracovišti se mohou brzy vynořit drby a pomluvy na vaši osobu. Proto se dnes obrňte trpělivostí a především nadhledem! Uvědomte si, že klepy pramení ze závisti, a proto jsou vlastně signálem, že se vám daří. Nenechte se zlými jazyky vykolejit.

 

Býk

Býci, pokud jste nezadaní, dnes máte v seznamování zelenou! Uvidíte, že poznáte spoustu atraktivních a zajímavých osob opačného pohlaví. Je jenom na vás, koho si vyberete. Jen dejte pozor, abyste nepřebrali. Uvědomte si, co od života vlastně chcete.

 

Blíženci

I když spolupracovníkům věříte, máte svoji hlavu, a tak raději ještě překontrolujete práci, kterou jste svěřili kolegovi. Přestože jsou vaše záměry čistě pro dobro věci, připravte se na to, že kolega se může cítit po právu podceňován. Buďte diplomaté!

 

Rak

Dnes budete ve velice dobrém rozpoložení. Důvody jsou naprosto zřejmé! V práci se vám daří, kolegové vás mají rádi a ve vztahu to klape jako nikdy předtím. Proto si budete užívat začátku prázdnin a nic a nikdo vám nedokáže vzít růžové brýle z očí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to HNED TEĎ!

 

Lev

Odpočinek zvýší vaše intelektové schopnosti! Proto se dnes můžete těšit, že vám vše půjde jako po másle. V zaměstnání nebude problém, který byste nedokázali vyřešit. Kolegové se na vás proto obrátí s každou nesnází. Jejich důvěra vám bude lichotit!

 

Panna

Protějšek s vámi bude opět rád! To znamená, že váš milostný život dostane novou jiskru! Nebojte se proto experimentů. I když máte rádi své zavedené věci a postupy, uvědomte si, že kdo nic nezkouší, nic nezažije. Občas se vyplatí trochu zariskovat.

 

Váhy

V osobním životě budete cítit určitou prázdnotu. Je to dáno tím, že v poslední době se vám po milostné stránce moc nedaří. Uvědomte si ale, že život není pouze o vztazích! Máte nyní jedinečnou příležitost soustředit se na kariéru a především zájmy.

 

Štír

Nezadaní, dnes se konečně můžete dočkat šance na životní vztah. Mějte proto oči na stopkách, a jakmile uvidíte svoji příležitost, neváhejte se jí chopit. Uvidíte, že odvážnému štěstí přeje! Nebojte se proto převzít iniciativu a udělat první krok!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Kamarádi si z vás budou dělat legraci, že jste pod pantoflem. Nenecháte se tím však rozhodit. Víte, že vaši přátelé nejsou zrovna ti, kteří by mohli dávat rady ohledně vztahů. Navíc jste si jisti, že máte s protějškem naprosto vyrovnané postavení.

 

Kozoroh

Vaše nálada je opravdu skvělá, povzbudí váš zájem o romantiku. Partnera dnes proto překvapíte pozváním na večeři při svíčkách, vonnou masáží či květinou. Uvidíte, že to s protějškem udělá divy! Můžete se těšit na večer plný vzájemného rozmazlování.

 

Vodnář

V oblasti lásky se bude dařit hlavně dlouhodobým vztahům. Pokud jste tedy se svým partnerem již nějaký ten čas, buďte si jisti, že vás čeká příjemný den plný harmonie a porozumění. Hádky se vám vyhnou obloukem. Zato milenecké vztahy projdou krizí.

 

Ryby

Když vám o něco jde, umíte být opravdovými perfekcionisty. Vaše preciznost a smysl pro detail budou dnes slavit úspěchy! Váš nadřízený si totiž všimne vaší mravenčí práce a také ji jaksepatří ocení! Můžete se proto těšit na příjemný den plný úspěchů.

TN.cz