Horoskopy

Horoskop na úterý 20. dubna: Na obzoru je vztahová bouřka!

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Merkur i Slunce se včera přesunuly do Býka, tak zachovejte klid a nezapomínejte ani na běžné povinnosti, nemuselo by se to vyplatit! A ve vztazích pozor! Venuše si lebedí ve znamení Býka a vztahová bouřka je tím pádem na obzoru!

Beran

Podle toho, jakého charakteru byly vaše předchozí schůzky s vaším nejdražším, budete dnes buď ochotni tolerovat jeho partnerskou nenáladu nebo nikoliv. V zaměstnání se daří naopak velmi dobře, tak se nebojte pustit se i do náročnějších úkolů.

 

Býk

Při dnešku můžeme říci, že budete bojovat od samého rána s láskou, především pak s tím, kdo z vás dvou u vás zřejmě bude dominantní a kdo méně. Zatímco ostatní rodinní příslušníci budou poměrně hodní a vaši kolegové dokonce ještě hodnější, než čekáte.

 

Blíženci

Merkur i Slunce se včera přesunuly do Býka, takže si dnes poprvé zachovejte klid a věnujte se věcem okolo lásky, za druhé nezapomínejte ani na běžné povinnosti, zvláště ty termínované. Nemuselo by se vám vyplatit, pokud byste nechali někoho z důležitých zákazníků čekat!

 

Rak

V případě, že se vás váš nejmilejší něčím dotkne, převládnou u vás vzpomínky na chvíle, kdy se tak ještě rozhodně nechoval. Co se bude dít dále, je na vás, ale měli byste tento gordický uzel rozetnout co nejdříve, abyste nechodili jako tělo bez duše.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN!
Zajímá vás, na co se můžete v měsíci LÁSKY těšit? Zjistěte to s předstihem již nyní!

 

Lev

Jedno šlápnutí vedle ještě nemusí zajistit, abyste skončili v partnerství či manželství zase každý sám. Zvláště pokud jste se hledali dlouho a je vám jinak dobře. U práce si dnes naopak odpočinete a dovedete načerpat nový elán pro vztahové otazníky.

 

Panna

Vztahové problémy, které dnes přináší Venuše v Býku, raději nestavte na odiv před ostatními. Těm totiž bude stačit vrhnout na vás letmý pohled a zavětří potíže. Navíc víte, co se říká o těch, kteří si rádi kopnou do člověka, který leží. Nezbývá než doufat, že ti u vás nejsou.

 

Váhy

Nevyčítejte si, že jste dnes využili v jisté věci své právo veta. Pokud ovšem zkusíte stejným způsobem postupovat, bude to problém, a to jak ve věcech milostných, tak pracovních. Kdo vám dnes bude dělat jenom samou radost, jsou vaše milované děti.

 

Štír

Pracovně dnes budete zažívat poměrně klidový stav, ale díváte-li se do vašeho soukromí, už je to horší. Například vy a váš protějšek - pouhým okem najdete spoustu rozdílů, díváte-li se ale dnes srdcem, vidíte, nakolik se naopak skvěle doplňujete.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Nebojte se podívat se na některé věci z pohledu vašeho nejdražšího či nejdražší. Uvidíte, že něco zbytečně zveličujete a naopak. Stejně tak, pokud vaše ratolesti po něčem opravdu touží, nemusí to být hned nesmysl, prostě na to nahlížejte jejich očima.

 

Kozoroh

Cosi se dnes konečně ukáže ve správném světle a vy budete moci svému milovanému, či milované, věnovat spoustu náhradních chvilek za dobu, kterou jste jinak museli trávit vyjasňováním jistých pracovních nejasností. I vaši blízcí budou spokojenější.

 

Vodnář

Venuše si lebedí ve znamení Býka a vztahová bouřka na obzoru! Pokud po sobě budete navzájem šlehat očima, pak ten pravý oheň vášně nerozplápoláte, i když ohnivé emoce ano. Zkuste to spíše s polibky a bude oheň i vášnivé uhlíky jako bonus.

 

Ryby

I vašeho znamení se může dotknout nepříznivé rozpoložení Venuše v Býku. Buďte proto obezřetní jak v milostných vztazích, tak i v pracovních. Nezapomeňte například na respektování potřeb svých zaměstnanců. Co třeba možnost pracovat z domova nebo nepravidelná pracovní doba?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz