HOROSKOPY

Horoskop na úterý 23. února: Dnešek je ideální na experimenty. Nebojte se!

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Vlivem Saturnu ve Vodnáři se vám dnes bude dařit o něco hůře, zejména po finanční stránce. Ani Venuše ve Vodnáři vám nepřinese moc štěstí ve vztazích. Ale je ideální čas pro některé experimenty.

Beran

V oblasti peněz byste se měli dostat rozhodně do značného plusu. Mnozí z vás si vytvoří tolik pracovních kontaktů, že si budou moci dovolit žít luxusní život. Vaši známí vám neustále dodávají nové a nové zakázky a vy si pak vychutnáváte odměny.

 

Býk

Vlivem Saturnu ve Vodnáři se vám bude dařit o něco hůře, zejména po finanční stránce. Stav chudoby, ve kterém se mnozí lidé pohybují léta, je pro vám ale pojmem zcela ojedinělým. Hodně by to zatřáslo s vaší psychikou, proto si dejte na své úspory pozor.

 

Blíženci

Ač na obzoru nebude žádný světlý bod, ke kterému se můžete upřít, přesto věřte, že vaše vynaložená pracovní energie dojde spravedlivé odměny. I když ne zrovna dnes, zítra je také den. Vaší předností je trpělivost, tedy si dokažte, že ji máte.

 

Rak

Budete se dnes častěji setkávat s lidmi dravými. Vaším úkolem bude jednat s nimi v čase – tady a teď. Nedostanete šanci na rozvažování, což vám nevadí, protože vy sami jste rozhodní, když je to zapotřebí, klidně dáte jen a jen na svoje instinkty.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Zapojte svůj intelekt a zapomeňte na jakoukoliv pohodlnost. Buďte ve střehu a o své ekonomické výslunní bojujte. Nehádejte se, ale buďte nekompromisní v tom, co cítíte, že je třeba změnit, a co je třeba udělat. Uvidíte, že se vám neoblomnost vyplatí.

 

Panna

V oblasti lásky se vám vlivem Venuše ve Vodnáři nebude dařit. Půjde o čas, ve kterém po vás protějšek bude chtít více zábavy, než jakou jste schopni ze sebe momentálně vykřesat. V sexu vám navíc chybí něha a více společného času.

 

Váhy

Bude ideální čas začít budovat pevný celoživotní vztah. Podaří se vám najít v sobě cit pro milostné chvíle. Váš partner nebo partnerka vám asi častěji naznačí, že jste pro něj jeho celoživotním ideálem. Cítí se vedle vás totiž stabilně a šťastně.

 

Štír

V zaměstnání bude nutné, abyste se věnovali pouze činnostem, kterým věříte. Tedy těm, které vám dávají smysl. Jestliže jste jen kolečkem ve větším firemním celku, začnete lajdačit. Pokud o vás rozhodují jiní hráči, není vám to moc po chuti.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Někteří nadřízení nebo vlivnější kolegové vám dají najevo, že jste pro ně málo přínosní. Nevztekejte se a začněte přemýšlet, kde je vaše místo na trhu práce, jaké činnosti vás naplňují a dělejte klidně něco, co jste nevystudovali, ale baví vás to.

 

Kozoroh

Rodina vám v tomto čase pomáhá najít některé odpovědi týkající se vašich zvláštních psychických stavů. Důvěřujte svým blízkým, opravdu vás mají rádi a chtějí svými postřehy pomoci. Jenom nelamte nic přes koleno a dopřejte si dostatek času na vše.

 

Vodnář

Klidně se svěřte ze všeho, z čeho máte strach. Je také ideální čas pro některé experimenty. Obecně pocítíte ve svém okolí změnu atmosféry. Citliví lidé, mezi které patříte, se ale ihned stáhnou a začnou své nitro před ostatními chránit mnohem více.

 

Ryby

V tomto dni se vám bude dařit zejména v pracovní oblasti. Některé práce ukončíte za podpory přátel, kolegů či nadřízených, kteří ve vás uvidí vaše lepší já. Ideálně se také pokuste komunikovat na všech úrovních se všemi lidmi, které máte rádi.

TN.cz