Horoskopy

Horoskop na úterý 25. února: Lvi budou ve stresu, Blížence čeká láska

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 25. 2. 2020
Téma:

Na všechna znamení dnes čeká emocionálně mimořádně vypjatý den. Na obzoru jsou opakované neshody a partnerské hádky. Pozor i při navazování nových vztahů, budete mít tendenci mluvit více, než je záhodno. Pozor na pusu! Snažte se vyvarovat zatažení do boje s cílem se pomstít.

Beran

Venuše se nachází ve vašem znamení. Tato konstelace přeje volným vztahům, proto neváhejte a využijte příležitosti k nezávaznému flirtu. Uvidíte, že bude plný vášně a dobrodružství. Naopak zadaní Berani mohou pociťovat větší potřebu nezávislosti.

 

Býk

V zaměstnání vás čeká školení. I když půjde o namáhavou a nezáživnou akci, neváhejte a zúčastněte se! Získáte totiž skvělé pracovní výhody, které se vám budou v budoucnosti velice hodit. Jde jen o to překonat přirozenou lenost a nechuť k práci.

 

Blíženci

Láska vás udeří jako blesk z čistého nebe. Přijde ve chvíli, kdy ji budete čekat nejméně, a ohromí vás svojí intenzitou. I přes bouři hormonů se však pokuste zachovat chladnou hlavu a držte se nohama při zemi. Jen tak se vyvarujete unáhlených činů.

 

Rak

V lásce dnes budete zcela upřímní a otevření. Na jednu stranu vás to s partnerem velice sblíží a vzájemné svěřování navíc utuží váš vztah. Ovšem na stranu druhou vás čeká den plný vypjatých emocí, často negativně laděných. Zkuste se vybít při sportu.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Luna dnes vstoupí do znamení Střelce, což způsobuje, že jste náchylnější k napětí a stresu. Proto si dejte pozor na výbuchy emocí, zejména v zaměstnání, kde by se vám podobné výlevy mohly vymstít. Pokud si nevíte rady, požádejte o pomoc svého přítele.

 

Panna

Dnes nejste příliš výřeční a komunikace vám zrovna nejde. To se projeví zejména doma, kde budou ticho a napjatá atmosféra doslova hmatatelné. Snažte se proto ovládat negativní emoce a překonat svoji nechuť ke konverzacím. Ulehčíte tak celé rodině.

 

Váhy

Dnes se ocitnete ve velice těžké situaci a nebudete se z toho důvodu cítit zrovna nejlépe. Nakonec si ale skvěle poradíte, a to bez cizí pomoci. Dokážete si, že se nemusíte spoléhat na nikoho jiného. Pocit nezávislosti vám dodá sebejistotu a odvahu.

 

Štír

Budete uvažovat o pomstě. Jistý člověk totiž vyzradil vaše milostné tajemství a vy to nehodláte nechat jen tak! Zamyslete se však nad tím, zda si svou pomstychtivostí úplně zbytečně nepřiděláváte jen další problémy. Koneckonců, tolik se zase nestalo.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Podaří se vám konečně dodělat veškeré pracovní resty a povinnosti. Dnešní den bude z toho důvodu sice náročný, ale také velice plodný. Na jeho konci sice budete naprosto vyčerpaní, avšak zároveň vám spadne obrovský kámen ze srdce. Mnohé si ulehčíte.

 

Kozoroh

Budete v pokušení svádět opačné pohlaví. Pokud jste nezadaní, není na tom nic špatného. Jen pečlivě promyslete následky svých činů. Mohlo by se totiž lehce stát, že svého ukvapeného jednání budete později litovat. Vezměte v potaz širší souvislosti.

 

Vodnář

Čeká vás menší kariérní postup. I když nepůjde o přelomovou událost, vaše radost bude veliká, a oprávněně! Odvedli jste totiž kus dobré práce, zejména co se týče osobního růstu. Bylo by proto vhodné tuto zprávu náležitě oslavit s přáteli či rodinou.

 

Ryby

Nepatříte mezi svatoušky, naštěstí se vám však vaše milostné avantýry podaří utajit. Z dlouhodobé perspektivy na tom však nejste zrovna nejlépe. Měli byste se zamyslet nad svými prioritami a stanovit si cíle. Za nimi běžte a neohlížejte se do minulosti!

TN.cz