Horoskopy

Horoskop na úterý 3. prosince: Zachovejte klid, nenechte se vykolejit

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 3. 12. 2019
Téma:

Býky dnes mohou mást přehnané reakce okolí, Střelci by měli začít spřádat plány do budoucna. A co úterý chystá pro vás, prozradí dnešní horoskop.

Beran

Máte silnou touhu po změně, která nepřichází. Zkuste ji přivolat změnou prostoru, kde bydlíte a kde pracujete. Vyházejte vše nepotřebné, přemístěte nábytek, umístěte nové dekorace. Svůj pracovní stůl vyčistěte od prachu a zbytečností. A ucítíte změnu.

 

Býk

Jste zmateni ze svého okolí. Lidé, kteří se snaží na povrchu jevit jako jemní a citliví, ve výsledku přinášejí ostatním jen zlost a agresi. Možná je načase zajít za tím bručounem, co vypadá, že by každého sežral, a nejspíš budete překvapeni jeho něhou.

 

Blíženci

Může se stát, že se někdo postaví do cesty vašim snům a ideálům. Braňte si je! Dokažte ostatním, že to nejsou jen hloupé mladické rozmary, ale že máte sílu je převést ve skutečnost. Poté vás lidé začnou brát vážně a nejspíš i následovat jako kouče.

 

Rak

Pokud na vás útočí vaše konkurence, nereagujte na ně emotivním způsobem. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Nadhled nás činí vítězi a citové hysterické výlevy, i kdyby byly na obranu, poraženými. Je nemožné útočit úspěšně na racionálně se chovající osobu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

 

Lev

Pokud stále tápete ve tmě a nevidíte světlo na konci tunelu, věřte, že brzy se vše zlepší. Krizové situace odezněly a nyní k vám budou přicházet odpovědi na otázky, proč jste museli projít všemi těmi životními zkouškami a co všechno vás naučily.

 

Panna

Už jste jenom krůček od svého cíle, tak teď určitě neustávejte! Zatněte zuby a vydejte ze sebe vše, co můžete, a kdybyste byli na pokraji sil, tak ze sebe vydejte záložní energii. Dosažení cíle a pocit hrdosti budou sladkou odměnou za vynaloženou námahu.

 

Váhy

Pokud cítíte, že je potřeba učinit důležité rozhodnutí z oblasti vztahů, díky němuž nabudete vysněné svobody, nastal ten pravý čas. Sedněte si a nechte chvíli mluvit rozum, city a touhu po svobodě dohromady. Společně najdou řešení, výhodné pro všechny.

 

Štír

Měli byste dopřát sluchu i lidem, které moc neposloucháte. Můžou být vůči vaší osobě jízliví a donutí vás spolykat hořké pilulky pravdy, ale to je přesně to, co potřebujete. Sami se chcete vyvinout nad možnosti svého okolí, tak vyslyšte upřímnou kritiku.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 


Střelec

Představivost bude pracovat na plné obrátky. Zasněte se nad svojí budoucností a sepište si bodový seznam všeho, čeho byste chtěli dosáhnout. Připněte si jej na ledničku a ještě dnes začněte na jednotlivých bodech pracovat. Úspěch se zaručeně dostaví.

 

Kozoroh

Zamyslete se nad tím, jestli není načase předat své nabyté vědomosti a životní zkušenosti někam dále. Nemusíte být hned kouč s vlastní poradnou, abyste nemohli u jedné skleničky dobrého vína vyslechnout kamaráda a poradit mu s jeho životní patálií.

 

Vodnář

Kariéra se pro vás vyvíjí dobře. Je možné, že v sobě cítíte touhu po změně a naplnění dětských snů. Máte dost času na rozmyšlenou, ale rozhodně máte veškeré zkušenosti a schopnosti, abyste si splnili své sny. I o té práci, která uživí jen pár vyvolených.

 

Ryby

Pokud se rozhodujete, že si zajdete na přednášku nebo seminář, určitě neváhejte. Vaše mysl je ve správném rozpoložení a je schopna vstřebat maximum vědomostí. Tak toho využijte a neleňte, život je o seberozvoji a kdo se nerozvíjí, není šťastný člověk.

 

TN.cz