Horoskopy

Horoskop na úterý 4. května: Dnes Neptun přinese problémy

Horoskop - úterý
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Slunce i Uran vám poskytují podporu, takže máte tendenci docílit lepšího psychického stavu a uvažujete jasněji. Nápaditý Merkur má v plánu vás odměnit významnými dohodami a smlouvami, které přinesou dlouhodobý zisk. Pozor však na Neptuna, ten vám může zavařit doma i v práci.

Beran

Budete excelovat na poli milostném, nicméně váš vládce Mars, který se nachází v Raku, celou situaci tak trochu sabotuje. Cítíte potřebu obrátit svou pozornost i jiným směrem, tak můžete poněkud přešlapovat na místě a rozmýšlet se, co dělat dále.

 

Býk

Dnešek je pro vás plodným dnem plným výborných finančních příležitostí. Investujete do své vizáže, oblečení a doplňků, takže působíte solidním, movitým dojmem a lidé vás vidí jako prosperující osobu, které chtějí být samozřejmě na blízku. Fascinujete.

 

Blíženci

Celkově přeje tento den všem, kteří pracují především v bankovním sektoru. Merkur s Plutem jsou v tomto směru šťastnými ukazateli zásadních až osudových událostí! Pozor však na pokoutného Neptuna v Rybách, ten vám může zavařit doma i v práci.

 

Rak

Dnešek patří mezi ty dny, kdy máte zvýšenou možnost k přivýdělkům. Již od samotného rána, kdy je Slunce v krásném objetí s Jupiterem, pro vás svítá na lepší zisky. Výhodou se jeví taktéž experimentování v loži i mimo něj. Zkuste se odvázat!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA KVĚTEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Dnes byste se raději neměli pouštět do důležitých rozhodnutí. Vaše ohnivé já se přetahuje s jeho momentálním přízemním laděním, a to hlavně v době po polední siestě. Bráníte se tomuto Kazisvětovi a tím pádem můžete udělat některé nechtěné chyby.

 

Panna

Peníze jsou na přední příčce vašeho dnešního žebříčku a máte šanci na skvělé vylepšení vašeho finančního zázemí. Venuše v Býku se od samotného rána vskutku činí a snaží se vám zajistit trvalejší a tučnější příjmy. Navíc pošle i opravdu zajímavý protějšek.

 

Váhy

Kolem dopolední svačiny je vysoká tendence k tomu, že budete debatovat o obchodním partnerství, přičemž je signalizováno, že je třeba vychytat mnoho detailů. Jak nabádá silné spojení Slunce a Merkura, sliby si nechte dát písemně, a to bezpodmínečně.

 

Štír

Ve vašem finančním teritoriu je na toto období signalizována určitá stagnace. I když dokážete peníze vydělat, vždy se najde nějaká dobrá duše, která se s vábivým úsměvem o ně s vámi ráda podělí. V osobním životě ale budete poměrně spokojeni i tak.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Vyhýbejte se těm, o kterých se proslýchá, že nemají daleko k roznášení drbů. Celkově jsou pro vaši pracovní sféru naznačeny skvělé podmínky. Jste-li uchazeči o zaměstnání, jsou vynikajícími hodiny kolem oběda, snažte se je využít ke shánění práce.

 

Kozoroh

Nápaditý Merkur má v plánu vás odměnit významnými dohodami a smlouvami, které přinesou dlouhodobý zisk. Navíc dnes tato planeta vstupuje do Blíženců, takže se vaše kariérní záležitosti začínají posouvat velmi rychle dopředu. Doma vás pochválí.

 

Vodnář

Při dnešku vás může nějaký incident mezi spolupracovníky více zamrzet a bude pro vás těžší udržet harmonii. Co se týče profesního postupu, nepatří tento den zrovna mezi ty, které vás katapultují na vysněné pozice. Držte se raději svých koníčků.

 

Ryby

Pozitivní paprsky Slunce i Uranu v Býku vám poskytují podporu, takže máte tendenci docílit lepšího psychického stavu a jasněji uvažujete o provedení patřičných rozhodnutí. V tomto směru jsou tito planetární dobroděje stěžejní hybnou silou vaší reality.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz