galerie podmořský hotel

Hotel nabízí ubytování pod hladinou oceánu. Za milion za den!

Podmořský hotel - 3
Zdroj: Profimedia
Téma:

Na Maledivách vzniká unikátní hotel, který bude nabízet ubytování v apartmánech pod hladinou moře. Otevřít se má už na konci letošního roku!

V tomto hotelu nebudete zajisté na pokoji hledat televizi. Výhledu, který vám poskytnou stěny vašeho apartmánu, se totiž žádný televizní pořad určitě nevyrovná. Řeč je o hotelu Conrad Maldives Rangali Island, který se staví na Maledivách v Indickém oceánu.

 

V resortu již nyní pod stejným provozovatelem funguje podmořská restaurace, která zde byla otevřena dokonce již před třinácti lety. Bydlení pod vodou, ale poskytne zcela nové možnosti! Apartmány budou disponovat dvěma patry, horní se bude nacházet nad hladinou moře, dolní pět metrů pod jeho hladinou.

 

GALERIE: Podmořský hotel

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Podmořský hotel - 5

 

Ve spodní části se bude nacházet primárně ložnice. Nebude zde ale chybět ani relaxační obývací kout nebo koupelna. To vše s exkluzivním výhledem na tamní korálový útes plný rozličných druhů ryb. V horním patře se bude nacházet obývací pokoj, druhá ložnice, koupelna, kuchyňský kout, bar s jídelnou a posilovna. Díky proskleným stěnám samozřejmě opět s prvotřídním výhledem do okolí.

 

 

V zázemí apartmánu, nebo spíše vodního vila-domu, se nachází také paluba s velkým venkovním bazénem. Celý objekt není žádným trpaslíkem, horní patro disponuje úchvatnými 550 čtverečními metry užitné plochy, podvodní patro pak má 102 metrů čtverečních. Tomu všemu odpovídá samozřejmě i cena, za kterou si zde budete moci apartmán pronajmout. Ta by měla činit neskutečných milion korun za noc. Otevírat by se mělo v listopadu letošního roku.

TN.cz