Nastartujme Česko

Hotely nabízí víkendový pobyt pro hrdiny zdarma! Jak ho můžete získat?

Dovolená - lékaři
Zdroj: Getty Images

Zdravotníci se v době pandemie nezastavili. I přes obrovskou únavu a nevyhovující podmínky se statečně drželi a pomáhali, kde se dá, aby se situace pro nás všechny zlepšila. A za to si rozhodně zaslouží nejenom náš dík, ale především trochu odpočinku a odreagování.

Známý projekt Amazing Places spustil portál Hero Hotel, přes který si kdokoliv ze zdravotníků může vybrat víkendový pobyt kdekoliv po Česku úplně zdarma. "Protože si vážíme toho, co pro nás zdravotníci během pandemie dělali, chceme jim touto cestou poděkovat," uvedla Klára Honzíková, která má projekt na starosti.


Zvolit si můžete kterýkoliv z registrovaných hotelů. "Vezměte toho, kdo je vašemu srdci nejbližší, a jeďte si, prosím, odpočinout," doplnila Honzíková. A jak můžete pobyt získat? Nehledejte v tom žádné háčky ani složitosti, postup je naprosto jednoduchý.

 


Nejprve je potřeba se na stránkách Hero Hotelu zaregistrovat. Poté stačí doložit, že jste během pandemie Covid-19 působili jako zdravotníci nebo členové záchranných složek.


Až budete mít registraci hotovou, zobrazí se vám seznam hotelů, které víkendy zdarma nabízejí. Vyberte si ten, který se vám líbí, a pošlete poptávku. Pak už jen stačí čekat, až vám pobyt potvrdí, a vy si budete moci užít víkend zdarma jako poděkování za vaši neocenitelnou práci!

 


Zůstat nemusí ale jen u toho. Přestože současná situace většině hotelů a penzionů pěkně "zavařila", snaží se stále pomáhat, i když mají samy starostí až nad hlavu. Pokud vám není jejich osud lhostejný, podpořte je a zarezervujte si letošní dovolenou v některém ze zapojených míst i vy.

sik TN.cz