Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.5. 2018 10:42
kde ho měli schované

Hotová přehlídka: Robinsoni řekli, kolik oblečení měli na ostrově

Robinsonův ostrov - 20. díl - 2
Zdroj: TV Nova
Robinsoni měli na ostrově oblečení v několika barvách

Druhá řada Robinsonova ostrova je definitivně minulostí. Všimli jste si ale, že soutěž často připomínala módní přehlídku? Robinsoni prozradili, kolik oblečení si mohli vzít na ostrova a kde ho měli schované.

Mysleli jste si, že na pustý ostrov se Robinsoni vydali jen v tom, co měli právě na sobě? Úplně takhle to není. Už před natáčením dostali jasné pokyny, kolik a jaké oblečení si mají s sebou zabalit. Aby hra přece jen vypadala stylově.

 

"Produkce nám řekla, že si máme přivézt dvě trička modrá, dvě červená, dvě žlutá, kraťasy, dvoje plavky, dvoje kalhotky, dvoje podprdy, teplákovku, dvoje ponožky, to bylo všechno," popsala Blanka. Podle toho, do jakého kmene se dostali, jim produkce oblečení přidělila. Zbytek zůstal u produkce v úschově.

 

 

"Když jsme se pak dostali do Tawi Tawi, tak přišli a vzali nám ta trička, která jsme měli, a dali nám modrá trička," vysvětlila Blanka. "Terezka měla záchvat, protože s sebou měla krásné modré šaty. Ptala se jich, k čemu jí budou šaty na ostrově. Místo toho, aby jí dali dvě modrá trika, dali jí jedno triko a šaty. Takže je nosila jen na tu kmenovku, protože se nedaly na ostrově nosit," vzpomínala Zina.

 

Celý záznam chatu s Blankou, Mirkem a Zinou si můžete pustit na Nova.cz. Závěrečný díl Robinsonova ostrova najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MARTINOVA PRVNÍ SLOVA: Co řekl druhý český Robinson hned po vítězství? Neskrýval dojetí!

PROZRAZENO! Jak hlasovala finálová porota? Někteří Robinsoni překvapili

mom TN.cz
Reklama