Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Hotový elixír mládí! Účinky tohoto drinku jsou neuvěřitelné

Téma:

Možná i vy jste si v poslední době na sobě povšimli vypadávajících vlasů, přibývajících vrásek, suché pokožky, nebo možná bolavých kloubů.

Pokud ano, pravděpodobně vám chybí kolagen. Většina z nás si jako řešení v tuto chvíli představí nejrůznější tablety. Kolagen ovšem do lidského těla můžeme dostat i mnohem pohodlnější cestou. Tou je drink Collibre. Jedna lahvička tohoto nápoje dodá organismu potřebnou dávku cenné látky pro celý den. Nemusíte se bát ani nepříjemné chuti. Collibre totiž svou chutná po exotickém ovoci, čímž trochu připomíná Piňa Coladu.


Třetina proteinů lidského těla je tvořena kolagenem a ten je nezbytný pro klouby, šlachy, vazy, chrupavky, ale také kosti a zuby. Kolagen, který se podílí i na správném fungování imunitního systému, ovšem po 25. roce života obvykle ztrácí svou regenerační schopnost. Proto je potřeba tělu v tomto ohledu vypomoct. Naštěstí existuje docela jednoduchý způsob, jak lidskému organismu potřebný kolagen dodat.

Drink Collibre je dostupný ve třech variantách. První – růžová Beauty je určena primárně pro ženy. Kolagen a vitamíny v ní obsažené totiž pomáhají v boji proti vráskám, stimulují růst vlasů, nehtů, hydratují pokožku a pomáhají také proti celulitidě. Pro druhou půlku populace ze tady modrý drink s označením Active. Tento nápoj určený spíše pro muže a sportovce pomůže tělu v regeneraci po náročném výkonu a řeší také bolest kloubů. Nesmíme zapomínat také na osoby vyššího věku. Ty ocení především zelenou verzi nápoje Collibre. Zelená Vital lahvička obsahuje zvýšenou dávku vitamínů, ulevuje kloubům a pomáhá také s osteoporózou.

A jak je to s dávkováním? Pokud si chcete dopřát pořádnou regenerační kůru a mít tak jistotu, že tělo dostane zpět všechny potřebné látky, doporučujeme podstoupit měsíční kůru. Ta vypadá tak, že si jednou denně dopřejete lahodný drink Collibre. Po ukončení této procedury stačí v rámci prevence vypít jeden drink týdně.

 

Související témata:
Komerční článek