Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dražby majetku

Domy, byty, garáže, ale i mlýn. Stát prodává majetek. Nabízí i koně!

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) na svých webových stránkách nabízí desítky bytů, pozemků či domů, které si může koupit každý. K mání jsou ale i nezvyklejší položky - třeba hrad, sada nožů nebo velké balení dobíjecích kupónů pro mobilní telefony.

Pozoruhodné jsou momentálně dvě položky, které úřad na svém webu nabízí, i když nejsou rozhodně pro každého. Jedná se o hrad na Bruntálsku a mlýn na Kolínsku.

 

Objekty jsou zajímavé samy o sobě a cena, za kterou se dají pořídit, je taktéž nezvyklá. Dívčí hrad totiž stát spolu s přilehlými pozemky nabízí za minimální cenu 3,3 milionu korun, což je méně než stojí byt v Praze.


GALERIE: Prodej majetku - mlýn Pášov a Dívčí Hrad

1
/
12
Zdroj: uzsvm.cz
Prodej majetku - mlýn Pášov - 1

 

Podobně areál mlýnu Pášov, který byl přestavěn na rekreační středisko a patří k němu mimo jiné pět chatek, je k mání za cenu pod tři miliony korun.


Úřad pochopitelně nabízí i obyčejnější položky - pozemky, byty, rodinné domky nebo garáže. V nabídce movitého majetku pak zaujme třeba sada nožů, ale také velká balení dobíjecích kupónů mobilních operátorů. Ty jsou nabízeny za o něco nižší cenu než v obchodech, ale i tak nejmenší balení stojí několik desítek tisíc korun.ÚZSVM prodává i několik koní různého věku, minimální cena za jednoho se pohybuje kolem deseti tisíc korun. V nabídce je i tříletý kříženec rotvajlera a staforda Dolf, kterého úřady odebraly předchozímu majiteli.


Výběr nabízených nemovitostí najdete v naší galerii nebo přímo na stránkách úřadu.


GALERIE: Stát prodává nemovitosti

1
/
16
Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Byt 2+1 Protivín, ulice B. Němcové - minimální cena 760 tisíc

pez TN.cz