Podivná zábava

Hráli si na akční hrdiny? Kopání do stromu dvojici zatrhli strážníci! VIDEO

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 4. 6. 2020
Téma:

Náměstí v Přerově si s tělocvičnou spletla dvojice mladíků, která nejspíš sleduje příliš akčních filmů s Chuckem Norrisem, Jean-Claudem Van Dammem nebo Brucem Lee. Samozvané karatisty útočící na strom tak museli zkrotit strážníci.

Na městskou policii volala v úterý večer svědkyně, která operátorovi oznámila, že na náměstí neznámý mladík kope do stromku a vydává u toho prapodivné zvuky.

 

"Na místo byla vyslána hlídka, aby situaci prověřila a obsluha kamerového systému mezitím zaměřila kameru. Jak se ukázalo, dva samozvaní karatisté si na nebohý stromek zavěsili tréninkovou lapu (podložku) a před přítomnou dívkou předváděli, kdo z nich je větší drsňák a dá nohu výše," popsal bizarní incident zástupce ředitele strážníků Miroslav Komínek.

 

Po vzoru protagonistů akčních trháků měli bijci navzdory pokročilé denní hodině zrcadlové sluneční brýle a vydávali příslušné (pa)zvuky.

 

 

"Přihlížející dívka si údivem zakrývala ústa a pohazovala bujnou hřívou. Strážníci tvrďáky ztotožnili a zkontrolovali, zda nedošlo k poškození stromku. Poté mladíci, následováni zjihlou divou, odešli trénovat na vhodnější místo," zakončil vyprávění Komínek.

 

Nebylo to ovšem první pozdvižení na náměstí v Přerově. Třeba před dvěma roky místní mohli sledovat trojici slonů, kteří si sem vyšli na procházku a občerstvovali se ve zdejší kašně.

TN.cz