malý zachránce

Hrdina (6) uchránil svou sestričku před psem. Celebrity mu vzdaly hold

Anne Hathaway vzdala hold malému chlapci
Zdroj: Profimedia, Nikki Walker
Chlapec při bránění sestřičky před psem utrpěl zranění v obličeji
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
16.7. 2020 15:57
Téma:

Šestiletý chlapec Bridger z amerického Wyomingu se už v tak útlém věku dostal do povědomí celého světa. Zachoval se totiž jako hrdina a postavil se mezi agresivního psa a svou malou sestřičku. Svým činem jí zřejmě zachránil život - sám přitom utrpěl rozsáhlé zranění na obličeji, kde ho pes pokousal. Jeho příběh dojal i celebrity, které mu vzdávají hold.

Jestli se něco nedá šestiletému Bridgerovi upřít, je to rozhodně odvaha. Minulý týden se dostal do situace, v níž by měl problém najít kuráž nejeden dospělý člověk. Na jeho čtyřletou sestřičku zaútočil kříženec německého ovčáka, uvedl web CNN s odkazem na prohlášení rodiny.

 

Statečný Bridger se okamžitě vrhl vpřed, aby dívenku ochránil a postavil se mezi ní a psa. Zvíře ho přitom brutálně pokousalo do obličeje. Chlapec proto musel do nemocnice, kde postoupil dvouhodinový chirurgický zákrok. Rána na jeho tváři vyžadovala až 90 stehů.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Have yall noticed that I have no idea what Im doing yet? #UmmmIAccidentallyWentViral? When I first posted for Bridger, I expected maybe 500 likes at most and maybe a couple dozen reshares. But here we are. So much love from all walks of life (including a few celebs)! And we just got off a call with a friendly neighborhood idol. (Pic is of Bridgers reaction right after the call.) Bridger is over the moon! Cant wait to show him whats next: a message from some guy who doesnt like bullies. Gotta wait for the stardust to clear from his eyes first, though. Mission accomplished, everyone! We cant thank you enough. #BridgerStrong EDIT: I feel like I should also mention that Bridger has also loved all of the other videos and messages Ive shown him from all of you. We might not be able to get to everyone right away, but your messages are no less appreciated.

Pspvek sdlen Nikki Walker (@nicolenoelwalker),

 

"Jestli měl někdo zemřít, tak myslím, že bych to měl být já," řekl chlapec svému otci, který se ho zeptal, proč skočil mezi svou sestru a psa. Není divu, že je Bridger velkým fanouškem superhrdinského týmu Avangers. Silný příběh zveřejnila na sociálních sítích jeho teta a lidé ho začali masově sdílet.

 

 

Do širšího povědomí se dostal především díky herečce Anne Hathaway známé z filmu Deník princezny. "Nejsem sice Avanger, ale poznám hrdinu, když nějakého vidím. Mohu doufat, že mám alespoň polovinu tvé odvahy, Bridgere," napsala na facebooku. 

 

 

S chlapcem navázal kontakt i Chris Evans, který ztělesnil jednoho z Avangers Kapitána Ameriku. Natočil video, ve kterém mu poslal vzkaz a vzdal hold za jeho statečný čin. Ocenil ho i Mark Ruffalo, který si zahrál roli Hulka. "Skutečná odvaha znamená vědět, co je správné a udělat to, i kdyby to mělo poškodit vás samotné," řekl Ruffalo.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz