Odvážný čin

Hrdina vytáhl z hořícího auta dva lidi, sám teď musí na další operaci!

Hasičům jedoucím k tragické nehodě nedali přednost, řidič auta uhořel
Zdroj: Krimi Plzeň
Cestou k hořícímu autu bourali i hasiči
Petr Zelený
Petr Zelený
18.12. 2020 13:44
Téma:

V sobotu to budou už dva týdny od tragické nehody, při které v autě v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku uhořel řidič havarovaného auta. Obětí mohlo být víc, pokud by nezasáhl hrdina, který z vraku vytáhl ženu a dítě. I on sám ale při záchraně utrpěl vážná zranění a stále se léčí.

Redakce TN.cz mluvila s manželkou hrdiny, paní Helenou, ve čtvrtek. "Manžel je na tom bohužel stále zdravotně zle. Je pořád v nemocnici, dochází tam za ním i psycholog," svěřila se.

 

Svého muže se prý snaží navštěvovat co nejčastěji, aby ho povzbudila, kvůli epidemické situaci to ale není jednoduché. "Operaci původně plánovanou na pondělí mu lékaři posunuli, zítra (v pátek) jde na další," vysvětlila paní Helena.

 

Záběry hořícího auta i nehody hasičů, kteří k němu spěchali:

 

Její manžel, který při tragické nehodě z hořícího auta vytáhl ženu a pětileté dítě, sám utrpěl vážné popáleniny, především na rukou. Stále se prý také nesmířil s tím, že nedokázal  pomoci i řidiči hořícího auta, který na místě nakonec zahynul.

 

 

Po tragické nehodě se objevily také spekulace o tom, že k ní došlo při nelegálních závodech a že se jich účastnil i pozdější zachránce. To jeho manželka pro TN.cz už dříve razantně popřela. Vše samozřejmě vyšetřují policisté.

 

Stejně jako srážku, která se zmiňovanou kolizí souvisí a stala se krátce po ní. K hořícímu autu totiž spěchali hasiči. Ale nedojeli. Při průjezdu křižovatkou do jejich cisterny narazil osobák takovou silou, že se větší vůz převrátil na bok.

 

Připomeňte si situaci ve videu:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz