Tvoje tvář má známý hlas

Hrdinou Tváře je Jašków! Musel se ale sklonit před vítězkou. SESTŘIH

Desátý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas je minulostí. O něco blíž finále je po něm Tereza Mašková, která zvítězila jako Marika Gombitová. Obdiv si zaslouží také Robert Jašków, který si při generálce natrhl sval, i tak ale nechce ze soutěže odstoupit.

Anketa

Které vystoupení se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 2782 lidí.
Desátý díl Tváře odstartovala oslava narozenin moderátora Ondřeje Sokola, který zrovna vyprávěl o Jaškówově zranění, když se ozvaly fanfáry a trojice půvabných slečen mu přinesla dort. Jašków si natrhl lýtkový sval, když nacvičoval vystoupení jako Boney M.

 

I přesto se rozhodl populární herec z Ordinace v Tváři pokračovat a ze soutěže neodstoupil. "Stalo se to, že jsem idiot," popsal jednoduše, jak ke zranění přišel. Při tréninku cviků na trampolíně, které k písni Rasputin předváděl, zřejmě špatně skočil a skončilo to úrazem.

 

Jašków ale zřejmě porotu neobměkčil a zůstal tentokrát na posledním místě. Desátý díl ovládla vítězka letošní SuperStar Tereza Mašková, která se dokázala bravurně proměnit v Mariku Gombitovou a zazpívat její píseň Koloseum.

 

Na druhé místo se dostala zpěvačka Eva Burešová alis LP s její peckou Lost on You. I na třetí příčce byla žena - Michaela Badinková ztvárnila rapperku Missy Elliott a ačkoli měla z písně Work It strach, zvládla ji na jedničku.

 

 

GALERIE: Desátý díl páté řady Tváře

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář - 10. díl - Jednotlivá vystoupení - 8

 

Čtvrtý tentokrát skončil Vojtěch Drahokoupil, který se proměnil ve Freddieho Mercuryho z kapely Queen a zazpíval jejich We Are the Champions. Pátá byla herečka Jitka Schneiderová, která měla jako japonský komik Pikotaro zřejmě nejtěžší úkol. Bizarní hit Pen Pineapple Pen se jí ale v rámci možností povedl.

 

Po Jitce nastoupila na pódium Nancy Sinatra, pod jejíž maskou se skrýval Patrik Děrgel. Za hitovku These Boots Are Made for Walking si vysloužil šesté místo. Předposlední Jan Révai ohromil svou proměnou v jamajského zpěváka ze skupiny Inner Circle a zapěl písničku Sweat (A La La La La Long).

 

 

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu od 20:20 na Nově! Pokud jste nestihli ten poslední, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Konečné pořadí desátého dílu:

Tereza Mašková – 50 bodů

Eva Burešová – 33 bodů

Michaela Badinková – 25 bodů

Vojtěch Drahokoupil – 22 bodů

Jitka Schneiderová – 20 bodů

Patrik Děrgel – 13 bodů

Jan Révai – 13 bodů

Robert Jašków – 8 bodů

 

epa TN.cz