komplikace v dopravě

U Jáchymova se čelně srazila dvě auta! Silnice byla zcela uzavřena

Vážná nehoda u Jáchymova
Zdroj: HZS Karlovarského kraje
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 29.12. 2019 20:36
Téma:

Silnice mezi Jáchymovem a Ostrovem byla zcela uzavřena kvůli vážné dopravní nehodě, při které se dvě auta srazila čelně. Na místě zasahovali záchranáři, policisté i hasiči. Dopravu už odpoledne výrazně zkomplikovala hromadná nehoda na dálnici D1, kde se následně vytvořila až pětikilometrová kolona.

Krátce před půl šestou přijala tísňová linka hlášení o nehodě na silnici 25 u Jáchymova na Karlovarsku, na místo okamžitě vyrazili záchranáři, hasiči i policisté.

 

"Silnice mezi Jáchymovem a Ostrovem je stále uzavřena kvůli dopravní nehodě tři osobních aut. Na místě jsou dvě jednotky hasičů, záchranná služba a policie," zveřejnili karlovarští hasiči kolem sedmé hodiny večer.

 

Policejní informační portál hovoří o dvou osobních autech, která se srazila čelně. Kolem půl deváté večer se podařilo silnici zprovoznit, kolem nehody se dalo s opatrností projet.

 

Už odpoledne výrazně zkomplikovala provoz v Česku nehoda na dálnici D1 na 56. kilometru ve směru na Prahu. Před půl čtvrtou se tam podle informačního portálu policie srazila tři osobní auta. Za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona vozidel, která měla až pět kilometrů.

 

 

Hasičům a policistům se naštěstí podařilo velmi rychle zprovoznit jeden pruh. Kolem páté hodiny se začala kolona rozjíždět.

 

Velké komplikace museli policisté řešit také v Krkonoších. Do Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou vyrazilo tolik lidí, že musely být uzavřeny příjezdové cesty do lyžařských středisek.

TN.cz