černý pátek

Tragédie na silnicích! Při dvou hromadných nehodách zemřeli tři lidé

Tragická nehoda u Hory sv. Šebestiána
Zdroj: HZS Ústecký kraj
Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 12. 6. 2020
Téma:

Tragicky skončila nehoda u Hory sv. Šebestiána, v křižovatce se srazili motorkář, osobní auto a kamion. Jeden člověk zemřel na místě, dalšího záchranáři převezli do nemocnice. Silnice je kvůli zásahu zcela uzavřena. Jen o chvíli později při další hromadné nehodě na Příbramsku zemřeli dva lidé.

Osobní auto, kamion a motorkář se krátce po půl dvanácté srazili na silnici 1/7 kousek před obcí Hora sv. Šebestiána. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři, kteří kvůli vážnosti nehody povolali vrtulník.

 

"Jedna osoba na místě zemřela, jedna byla se zraněním převezena do nemocnice," potvrdili policisté na sociálních sítích.

 

Z kamionu podle hasičů Ústeckého kraje uniklo kolem 250 litrů nafty, jednotky nyní odstraňují následky nehody.

 

 

Silnice je zcela uzavřena, řidiči mohou místo objet po objízdné trase. Příčinu a okolnosti nehody nyní musí vyšetřit policisté.

 

 

Druhá nehoda se stala na 46. kilometru silnice I/4 ve směru na Prahu. Nedaleko obce Milín na Příbramsku se srazila tři vozidla, podle policejního informačního portálu jde o dva osobáky a jednu dodávku. Bohužel ani tato nehoda se neobešla bez ztrát na životech.

 

Podle policie při nehodě zemřeli dva lidé, další dva byli zraněni lehce. Komunikace je kvůli zásahu jednotek Integrovaného záchranného systému zcela uzavřena.

 

GALERIE: Hromadné nehody na Příbramsku a Ústecku

1
/
7
Zdroj: HZS Středočeského kraje
Tragická nehoda u Milína na Příbramsku - 4

TN.cz