JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1! U Vyškova se srazilo sedm aut

Roman Dolejský
Roman Dolejský
Aktualizováno 3. 1. 2020 13:28
2.1. 2020 19:49
Téma:

Hromadná nehoda ve čtvrtek večer uzavřela dálnici na 213 kilometru ve směru na Ostravu. Záchranáři na místě ošetřili čtyři zraněné. Příčinou mohlo být náledí.

Celkem sedm aut havarovalo na 213. kilometru dálnice D1 ve čtvrtek kolem sedmé hodiny večer poblíž Velešovic na Vyškovsku. Podle dopravních informací webu Policie České republiky by dálnice měla být plně zprůjezdněna až v pátek kolem půl třetí ráno. Při nehodě se lehce zranili tři muži a jedna žena, záchranáři je převezli do vyškovské nemocnice.


Příčinou nehody může být náledí, povrch dálnice je v místě nehody namrzlý. Na dálnici se tvoří kolona. Odklon vede přes Exit 210 u Holubic a zpět na dálnici na 216. kilometru u Rousínova.

 

 

"Provoz na objízdných trasách je bez větších komplikací. Policisté budou postupně otáčet auta uvízlá za nehodou, uzavřeným úsekem se pak dostanou z dálnice ještě před odstraněním následků nehody," informovali policisté prostřednictvím sociálních sítí kolem půl deváté v noci. Krátce před jedenáctou v noci byl obnovený provoz levým jízdním pruhem.


Zřejmě kvůli náledí ve čtvrtek havarovalo auto ve Středočeském kraji u Voznice. To sjelo ze silnice a narazilo do stromu. "Hasiči museli jednu osobu vyprostit za pomoci transportních nosítek," uvedli středočeští hasiči.

 

GALERIE: Hromadná nehoda na D1

1
/
6
Zdroj: Policie ČR
Hromadná nehoda - 1

 

Ledovka na našich silnicích komplikovala dopravu. Podívejte se na reportáž:


 

TN.cz