vážná nehoda

Hromadná nehoda uzavřela Pražský okruh! Na místo vyrazil vrtulník

Martin Klícha
Martin Klícha
25.7. 2020 11:06
Téma:

Hasiči, záchranáři a policisté vyjeli v sobotu dopoledne k vážné nehodě na Pražském okruhu, při které se srazilo několik aut a dodávka. Na místo zamířil i vrtulník Letecké záchranné služby.

Nehoda se podle policejního informačního portálu stala na 77. kilometru dálnice D0 ve směru na Modletice. Srazit se měla tři osobní auta a dodávka. Nehoda se neobešla bez zranění. Na místo vyrazil také vrtulník záchranářů.

 

Okruh byl na 77. kilometru uzavřen v obou směrech, policie ve směru na D1 odkláněla dopravu na EXITu 82 Jesenice. Dálnice je od sobotního odpoledne znovu průjezdná. 

 

 

Podle informací Aktu.cz se středně těžce zranil jeden člověk, ten byl transportován vrtulníkem do nemocnice, čtyři osoby s lehčími zraněními si převzali do péče záchranáři.

 

Jak přesně se nehoda stala, ukáže další policejní vyšetřování.

 

"K dopravní nehodě několika vozidel na Pražském okruhu na 77. kilometru ve směru na Modletice jsme v 10:19 hodin vyjeli z Modřan a Chodova v rámci mezikrajské výpomoci na žádost kolegů Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. Naše asistence již na místě není potřeba a vracíme se na své základny," sdělili pražští hasiči krátce před půl dvanáctou.

 

GALERIE: Vážná nehoda na Pražském okruhu

1
/
19
Zdroj: AKTU.cz
Vážná nehoda na Pražském okruhu - 19

TN.cz