Nákup důležitější než pes

Žena nechala psa v rozpáleném autě a šla na nákup

Pes v autě na Slovensku - 2
Zdroj: Policie SR/ facebook
Pes v rozpáleném autě v Bratislavě

Hrozné chování jedné bratislavské pejskařky řeší nyní slovenští policisté. Žena nechala v úterý, kdy bylo ve slovenském hlavním městě přes 30 stupňů, psa v zavřeném zaparkovaném autě, a šla na nákup. Zvíře naštěstí přežilo, i tak se ale žena dostala do hledáčku policistů.

Fotografii poslala slovenským policistům paní Simona. V úterý odpoledne si před bratislavským obchodním centrem všimla psa, který v horkém počasí byl zavřený v zamčeném autě. Auto nemělo ani pootevřená okénka.

 

Řidička v bratislavské čtvrti Petržalka zaparkovala u supermarketu Lidl a šla nakupovat. "Po upozornění, co to udělala, že nechala zavřeného živého tvora v 33stupňových vedrech, se na mě obořila, že ať se nestarám, že si ona potřebuje nakoupit a že jí je taky v autě teplo," napsala slovenským policistům paní Simona.

 

Policisty vyzvala, aby na případ upozornili. "Vím, že je to jen zvíře, ale proč má trpět za lidskou hloupost," ptá se paní Simona. Policisté se daným případem zabývají a jsou s autorkou fotografie ve spojení. Chystají i další osvětu.

 

 

Vloni v červnu zasáhla Slovensko velká tragédie. Matka u nemocnice, kam šla na vyšetření, nechala v autě dítě staré dva a půl roku. Když se vrátila k autu, bylo bez známek života. Lékaři malou Sabinku už nedokázali zachránit. Jakoby to nestačilo, během několika následujících týdnů řešili policisté tři další podobné případy.
 

GALERIE: Majitelé nechali v horku psa v autě

1
/
4
Zdroj: Policie SR/ facebook
Pes v autě na Slovensku - 4

Související témata:
vbo TN.cz