Obří had

Hrůzný nález na skládce: Mezi smetím žilo 5metrové monstrum!

Téma:
had

Pořádný šok čekal zaměstnance skládky v Riverside v Kalifornii. Mezi smetím našli téměř 5 a půl metru dlouhou krajtu tygrovitou. Podle veterinářů had zemřel přirozenou smrtí. Chovatel jej pak zřejmě, ačkoliv je to proti předpisům, hodil do kontejneru.

Zaměstnanci skládky objevily obřího hada v úterý, když na skládce v Riverside vysypávali jeden z popelářských vozů. Obří krajta měřila bezmála pět a půl metrů. Když jej popeláři objevili, byl už had mrtvý.

 

"Je velmi pravděpodobné, že had zemřel přirozenou smrtí a že ho majitel nelegálně vyhodil do odpadu," řekl místnímu webu The Press Enterprise mluvčí okresní komise pro péči o zvířata John Welsh.

 

GALERIE: Na skládce našli obří krajtu

1
/
6
Zdroj: YouTube.com
Had - 1

 

Podle přírodovědeckého webu National Geographic dorůstá krajta tygrovitá až do délky sedmi metrů a patří tak mezi největší hady na světě. Její domovinou jsou džungle jihovýchodní Asie. Po celém světě je ale často chována jako domácí mazlíček.

 

 

Nalezená krajta byla albínem. Krajty tygrovité jsou mezi chovateli populární právě pro různé vzory zbarvení. Vedle albína a tradiční tmavé varianty je možné potkat třeba žlutou nebo oranžovou krajtu tygrovitou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Kobra mu zabila syna. Neuvěříte, jak se otec pomstil!

Tereza Kerndlová už pochovala lva i krokodýla

Související témata:
vbo TN.cz