Hrůzný nález

Mrtvola muže přijela po pásu! Policisté už znají jeho totožnost

Nález mrtvého muže na Ostravsku
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Ve čtvrtek odpoledne se obrátili policisté z Ostravska na veřejnost s žádostí o pomoc. Pátrali totiž po totožnosti muže, kterého nalezli mrtvého mezi odpadky. Stále však není jasné, proč zemřel. Čeká se na výsledky pitvy.

Ve středu v odpoledních hodinách bylo na Ostravsku nalezeno lidské tělo. Podle policistů se jedná o může, kterého našli při třídění navezeného papírového odpadu.

 

"Kriminalisté realizovali prvotní úkony na místě. Byl povolán soudní lékař a nařízena soudní pitva zesnulého," popsala policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

 

Identita muže však byla kriminalistům neznáma. "Po osmé hodině večerní jsme přijali oznámení muže z Brandýsa nad Labem, který reagoval na reportáž a sdělil klíčovou informaci k dalšímu pátrání," dodala policejní mluvčí.

 

GALERIE: Nález těla na Ostravsku

1
/
10
Zdroj: Policie ČR
Nález mrtvého muže na Ostravsku - 10

 

Na základě těchto informací se podařilo tělo identifikovat. Má se jednat o dvaatřicetiletého muže.

 

Podle policistů zatím nic nenasvědčuje tomu, že by byl muž zavražděn. "Kriminalisté prověřují verzi úmrtí muže v důsledku devastujících zranění způsobených mechanismem svozového vozu," informovala mluvčí policie. Tělo bylo totiž nalezeno při třídění papírového odpadu.

 

 

Jednou z možností tak je, že jde o bezdomovce. V kontejneru mohl hledat úkryt před zimou a skončil až na třídičce. Vyšetřování je však zatím na začátku. Kriminalisté se tak zabývají všemi možnostmi.

pan TN.cz